Česká republika
Home

Linde Ještěrka Cup 2012

Linde Ještěrka Cup je oblíbená celorepubliková soutěž řidičů vysokozdvižných vozíků. Tato soutěž každoročně zábavnou formou prověřuje řidiče v praktických disciplínách a klade důraz na dodržování základních bezpečnostních pravidel při práci s vysokozdvižnými vozíky. Nejlepší 3 řidiči ze závodů v ČR nás reprezentují v mezinárodním finále, které se pravidelně koná v německém Aschaffenburgu.

Finále v roce 2011, které se konalo dne 11.6.2011 na centrále společnosti Linde Material Handling ČR, přineslo vynikající výkony řidičů a krásnou atmosféru, kterou ocenili všichni finalisté včetně jejich doprovodu a diváků.

Fotografie z loňských základních kol i video z finále soutěže Linde Ještěrka Cup 2011 naleznete zde.

Vítězem se opět stane řidič vysokozdvižného vozíku, který v nejkratším čase a s nejmenším množstvím chyb zdolá vymezené 2 nové dráhy a dané úkoly. Přijďte se pobavit, změřit své síly s ostatními řidiči a vyhrát hodnotné ceny! Vítáni jsou i rodinní příslušníci, kamarádi a kolegové.

Registrace řidičů pro Linde Ještěrka Cup 2012 ukončena.

Pokud máte zájem se zúčastnit, prosím kontaktujte nás na marketing@linde-mh.cz, 271 078 172 a my Vám sdělíme, zda Vás ještě budeme moci do závodů dodatečně zařadit.


Pro více informací pište na marketing@linde-mh.cz nebo volejte na 271 078 172.

Nejlepší řidiči po finále v Praze opět pojedou Českou republiku reprezentovat na mezinárodní finále do Německa!nahoruPRONÁJEM VOZÍKŮ IHNED