Česká republika
Home

Ještěrky Linde přivezou Sto zvířat na Letnou!

Další ročník Linde Ještěrka Cupu je tady!


Linde Material Handling Česká Republika s.r.o. pořádá již devátý ročník oblíbené soutěže řidičů vysokozdvižných vozíků Linde Ještěrka Cup 2016.

Letošní závod se uskuteční v sobotu 3. září 2016 od 8:30 do 17:00 na Letenské pláni, ulice Milady Horákové, naproti stadionu Sparta.

Závodníci budou soutěžit ve dvou kategoriích, a to v řízení čelního vysokozdvižného vozíku a retraku. Disciplíny prověří nejen jejich rychlost a přesnost, ale i dodržování pravidel bezpečnosti provozu. Pro výherce závodu jsou připraveny zajímavé ceny a tři nejlepší postoupí do mezinárodního finále Stapler Cupu v německém Aschaffenburgu.

Na jedenáctém ročníku Stapler Cupu budou moci porovnat své síly se soutěžícími z více než deseti evropských zemí. Závodu se může zúčastnit každý řidič, který vlastní platné oprávnění k řízení vysokozdvižného vozíku a troufá si v náročných disciplínách poměřit své síly s ostatními závodníky.

Ještěrka Cup jako obvykle není akce určená jen pro řidiče vysokozdvižných vozíků, ale také pro celou rodinu a i tento rok je pro vás připraven bohatý doprovodný program. Celým dnem vás bude provázet moderátorka Lucie Výborná a kapela STO ZVÍŘAT

Nenechte si ujít:Ještěrka Cup je akce přístupná široké veřejnosti a je pro všechny účastníky zdarma. jesterka-cup-2016 jesterka-cup-2016 jesterka-cup-2016

nahoruPRONÁJEM VOZÍKŮ IHNED