Česká republika
Home

Linde Ještěrka Cup slaví již 10. výročí!

Tradičně první sobotu v září v Praze na Letné


Linde Material Handling Česká Republika s.r.o. pořádá jubilejní 10. ročník oblíbené soutěže řidičů vysokozdvižných vozíků Linde Ještěrka Cup 2017.

Letošní závod se uskuteční v sobotu 2. září 2017 od 8:30 do 17:00 na Letenské pláni, ulice Milady Horákové, naproti stadionu Sparta.

Závodníci budou soutěžit ve dvou kategoriích, a to v řízení čelního vysokozdvižného vozíku a retraku. Disciplíny prověří nejen jejich rychlost a přesnost, ale i dodržování pravidel bezpečnosti provozu. Pro výherce závodu jsou připraveny zajímavé ceny a tři nejlepší postoupí do mezinárodního finále Stapler Cupu v německém Aschaffenburgu.

Na již 12. ročníku mezinárodního Stapler Cupu budou moci porovnat své síly se soutěžícími z více než deseti evropských zemí. Závodu se může zúčastnit každý řidič, který vlastní platné oprávnění k řízení vysokozdvižného vozíku a troufá si v náročných disciplínách poměřit své síly s ostatními závodníky.

Ještěrka Cup jako obvykle není akce určená jen pro řidiče vysokozdvižných vozíků, ale také pro celou rodinu a i tento rok je pro vás připraven bohatý doprovodný program. Celým dnem vás bude provázet moderátorka Lucie Výborná a kapela Support Lesbiens

Nenechte si ujít:Ještěrka Cup je akce přístupná široké veřejnosti a je pro všechny účastníky zdarma. jesterka-cup-2016 jesterka-cup-2016 jesterka-cup-2016

nahoruPRONÁJEM VOZÍKŮ IHNED