Česká republika
Home

O firmě

Pražská centrála LINDE MATERIAL HANDLING

Linde Material Handling Česká republika s.r.o. dodává nízkozdvižné a vysokozdvižné vozíky, náhradní díly a regály a regálové systémy na míru, poskytuje autorizovaný servis vozíků a komplexní služby a poradenství v oblasti manipulační techniky, navrhuje optimalizaci flotily a logistická řešení. Společnost dodává také robotické (AGV) vozíky pro výrobní provozy a sklady.

Značka manipulační techniky Linde byla od roku 1990 na českém trhu výhradně zastupována firmou Liftec Global, kterou v roce 2003 převzal německý koncern Linde AG. Na slovenském trhu zajišťuje stejné obchodní aktivity společnost Linde Material Handling Slovenská republika s.r.o.

V roce 2006 se celá divize Material Handling od koncernu Linde AG osamostatnila pod názvem KION Group a byla převzata investičními společnostmi Kohlberg Kravis Roberts & Co. a Goldmann Sachs Capital Partners. Nyní je divize Linde Material Handling součástí koncernu KION GROUP AG se sídlem v německém Wiesbadenu.

Rok 2006 byl pro LMH ČR a naše zákazníky významný také v tom, že jsme se stali držitelem certifikátu pro systém managementu jakosti dle EN ISO 9001:2000 pro obor platnosti Nákup a prodej manipulační techniky včetně poprodejních služeb.

Hlavní sídlo společnosti Linde Material Handling Česká republika s.r.o. ČR je v Praze, kde je také umístěno centrální servisní středisko. Hustá síť prodejních a servisních poboček plně pokrývá celé území České republiky. Naše ostravská pobočka má navíc rozsáhlé servisní a skladové zázemí a specializuje se na pronájem a prodej použitých vozíků. Na jižní Moravě máme navíc specializovanou servisní dílnu ve Velkých Bílovicích.

V červnu 2008 byla otevřena pobočka Linde v Teplicích, zaměřená na podporu servisu v regionu a pronájem vysokozdvižných vozíků. Stejně jako v Ostravě a Velkých Bílovicích, i tato pobočka disponuje svojí pronájemní flotilou a skladem náhradních dílů.

V roce 2015 jsme otevřeli novou pobočku v Plzni, která je zaměřená na pronájem vysokozdvižných vozíků a další manipulační techniky v regionu, kde přináší okamžité řešení logistických potřeb zákazníků. Portfolio služeb pobočky zahrnuje rovněž poradenství v oblasti manipulační techniky, optimalizace flotily a logistických řešení včetně dodávek skladů na klíč.

Na naší centrále v Praze a na pobočkách (Ostrava, Velké Bílovice a Teplice) navíc naleznete prodejnu spotřebního zboží (Linde Shop). Zboží z Linde Shopu, například kvalitní motorový olej, nemrznoucí směsi, sady klíčů či jiné pracovní pomůcky a doplňky, můžete výhodně nakoupit osobně na místě či ještě rychleji přímo objednat z našich webových stránek. Stačí pouze vyplnit objednávkový formulář a vybrané zboží Vám bude zasláno na dobírku.

Na všech našich pobočkách poskytujeme bezplatný zpětný odběr pneumatik. Adresy a otevírací doby jednotlivých poboček naleznete zde.

Linde Material Handling ČR je nejen zkušeným dodavatelem a expertem na manipulační techniku, poskytovatelem komplexních poprodejních služeb a řešitelem logistických problémů, ale především spolehlivým partnerem, který je Vám vždy nablízku.

Prostor pro Vaše poptávky, dotazy, názory, komentáře

Jméno:  ¤ 
Název firmy:  ¤ 
Telefon:  ¤ 
E-Mail:  ¤ 

Vaše poptávky, dotazy, názory, komentáře:


Kolik je čtyři plus jedna?

  

 ¤ povinné údaje

nahoruPRONÁJEM VOZÍKŮ IHNED