Česká republika
Home

Soutěž řidičů vysokozdvižných vozíků Ještěrka Cup

admin admin | 8.9.2014 15:24:22
Manipulační technika

Máme nové vítěze, kteří pojedou reprezentovat ČR do Německa na světové finále!

V závodu vysokozdvižných vozíků Ještěrka Cup v sobotu 6. září 2014 padl nový rekord v házení basketbalového míče do koše ve výšce 2,5 m pomocí retraku na předepsané trati. Sedmý ročník oblíbeného Ještěrka Cupu se tak opět stal nezapomenutelnou podívanou.

Celkovým vítězem manipulace s vysokozdvižným vozíkem a retrakem se stal Jindřich Nekolný z firmy Carrier Refrigeration Operation Czech Republic s.r.o. Na druhé příčce se umístil Marek Říha ze společnosti IDEAL AUTOMOTIVE Bor, s.r.o., bronzovou medaili pak získal David Válek z Magna Exteriors & Interiors s.r.o.

O nově vytvořený český rekord se zasloužil Jan Šic ze společnosti Magna Exteriors & Interiors s.r.o., který dokázal na předepsané trati s retrakem vhodit basketbalový míč do koše v rekordním čase 37,35 s. a zlepšil tak loňský rekord o téměř 5 sekund.

Tři nejlepší řidiči postoupili na mezinárodní mistrovství Stapler Cup 2014 v německém Aschaffenburgu, kde budou reprezentovat Českou republiku jako tým. Navíc budou mít možnost se kvalifikovat i do prvního mistrovství světa jednotlivců, které se koná u příležitosti desátého výročí Stapler Cupu ve stejném termínu.

Ještěrka Cup moderovala oblíbená Lucie Výborná.

Pro všechny fanoušky „ještěrek“ byl i letos připraven různorodý doprovodný program. Zahrála dynamická skupina DĚDA MLÁDEK ILLEGAL BAND, zazpívala také svou improvizaci "Linde a Linde a Linde."

Návštěvníci si mohli také vyzkoušet jízdu vozidlem na CNG nebo na dvojkolkách Segway. Pánové si ověřili svou sílu v zápolení se silovým kladivem a v páce, dámy zase měly příležitost navštívit beauty salon. Pro malé návštěvníky bylo připraveno malování na obličej, šlapací minivozíky nebo soutěž o obrázek nejhezčí „Ještěrky“. K vidění byla také replika unikátní motokáry E1, která drží rekord v akceleraci elektrických vozidel z 0 na 100 km/hod za 3,45 sekundy.

Výsledky Ještěrka Cupu 2014

Obchod manipulační technikou Obchod manipulační technikou Obchod manipulační technikou Obchod manipulační technikou Obchod manipulační technikou Obchod manipulační technikou Obchod manipulační technikou Obchod manipulační technikou Obchod manipulační technikou Obchod manipulační technikou Obchod manipulační technikou Obchod manipulační technikou Obchod manipulační technikou Obchod manipulační technikou
Vložit komentář
Kolik je šest plus sedm?


nahoruPRONÁJEM VOZÍKŮ IHNED