Česká republika
Home

Známe výsledky Ještěrka Cupu!

admin admin | 6.9.2016 13:06:46
Manipulační technika


Letenská pláň v Praze byla 3. září svědkem už devátého ročníku závodu Linde Ještěrka Cup. Náročné disciplíny s důrazem na přesnost, citlivou manipulaci i pravidla bezpečnosti práce poskytly řidičům vysokozdvižných vozíků možnost porovnat své síly se zkušenými závodníky z celé republiky.
Za hlasité podpory široké fanouškovské základny překonalo nástrahy obou náročných závodních tratí 127 ze 169 přihlášených závodníků. Jejich výkony po celý den brilantně komentovala z moderátorského postu Lucie Výborná.

Na zlaté příčce se nakonec ocitl Patrik Hejč ze společnosti Arens Oberflächenfullservice s.r.o., v těsném závěsu Tomáš Patočka z OSPRO MB, s.r.o. a jako třetí Miroslav Trnka z firmy KOPOS KOLÍN a.s.
V kategorii retraku zvítězil s přehledem Jan Mach z Fehrer Bohemia s.r.o., kategorii čelních vozíků opanoval David Hartig reprezentující stejného zaměstnavatele. Kompletní výsledkové listiny pro kategorii čelních vozíků, retraků i celkové pořadí si můžete prohlédnout v odkazech.

Po vrcholných výkonech si účastníci odpočinuli na thajských masážích, lezecké stěně nebo obřích nafukovacích atrakcích.
Díky naší dlouhodobé spolupráci s Nadací Jedličkova ústavu byla k dispozici i soutěžní překážková dráha s invalidními vozíky, kde závodníci vyzkoušeli omezení, kterým osoby s handicapem čelí, a zároveň měli možnost přispět finančně na konkrétní projekt nadace. Za celý den tak všichni zúčastnění vybrali téměř 3 500 korun. Sama Linde Material Handling Česká republika s.r.o. pak přidala dalších 25 000 Kč. Celá částka bude sloužit k financování služeb osobních asistentů pro dva absolventy Jedličkova ústavu, kteří studují na Metropolitní univerzitě a asistenty nezbytně potřebují.

Stalo se tradicí, že se každoročně pokoušíme pokořit český rekord v hodu míče do basketbalového koše za pomoci vysokozdvižného vozíku – podařilo se to (staro)novému rekordmanovi Josifu Huscovi ze společnosti MEA Metal Applications s.r.o. s časem 29,59 sekund, kterým tak téměř o vteřinu vylepšil svůj vlastní rekord z minulého roku a posunul laťku pro příští účastníky opět o něco výš. Celá akce pak vyvrcholila koncertem skupiny Sto zvířat, která návštěvníky dostala patřičně do varu a připravila je na slavnostní předávání cen.

Vítězům budeme držet palce na mezinárodním finále Stapler Cup v německém Aschaffenburgu 15. a 16. září, kde se pokusí uspět v tvrdé konkurenci řidičů z více než 15 zemí celého světa. Už teď se těšte na jubilejní desátý ročník Ještěrka Cupu v září 2017!

Obchod manipulační technikou Obchod manipulační technikou Obchod manipulační technikou Obchod manipulační technikou Obchod manipulační technikou Obchod manipulační technikou Obchod manipulační technikou Obchod manipulační technikou Obchod manipulační technikou Obchod manipulační technikou Obchod manipulační technikou Obchod manipulační technikou Obchod manipulační technikou Obchod manipulační technikou Obchod manipulační technikou Obchod manipulační technikou Obchod manipulační technikou Obchod manipulační technikou Obchod manipulační technikou Obchod manipulační technikou Obchod manipulační technikou
Vložit komentář
Kolik je osm plus tři?


nahoruPRONÁJEM VOZÍKŮ IHNED