Česká republika
Home

Pracovní příležitosti

Linde Material Handling je prémiová značka, která v sobě spojuje nejnovější vědecké poznatky, špičkové inženýrství a kvalitní moderní technologii. Pokud tedy hledáte perspektivu u stabilní mezinárodní společnosti, vítáme Vás na těchto stránkách, které jsou určeny právě pro Vás.

Jsme si plně vědomi toho, že naši pracovníci svými znalostmi, svou motivací a angažovaností přispívají k úspěchům společnosti Linde.

Našim zaměstnancům nabízíme odborné a jazykové kurzy, školení a další vzdělávání v tuzemsku i v zahraničí, možnost osobního a odborného růstu.

Otevřené pozice


V tuto chvíli hledáme do týmu nové kolegy a kolegyně:

Použitý vozík CZ | SERVISNÍ TECHNIK manipulační techniky | Plzeň
Použitý vozík CZ | SERVISNÍ TECHNIK manipulační techniky | Teplice
Referent divize Operativa | Praha
SERVISNÍ TECHNIK ELEKTRO pro dílenský servis Praha
SERVISNÍ TECHNIK manipulační techniky | Kolín a okolí
SERVISNÍ TECHNIK manipulační techniky |Mladá Boleslav
SERVISNÍ TECHNIK manipulační techniky |Praha a okolí
SERVISNÍ TECHNIK manipulační techniky|Uherské Hradiště,okolí
SERVISNÍ TECHNIK pro dílenský servis Velké Bílovice
SERVISNÍ TECHNIK trakčních baterií a nabíječů| Jihomoravský
SERVISNÍ TECHNIK trakčních baterií a nabíječů|Praha, Plzeň, Střední Čechy
SERVISNÍ TECHNIK ZDVIHACÍCH PLOŠIN | Praha
ÚDRŽBÁŘ TRAKČNÍCH BATERIÍ | Praha
ZÁMEČNÍK / NÁSTROJAŘ

Pokud Vás žádná z uvedených nabídek nezaujala, můžete vyplnit dotazník, který budeme s Vaším souhlasem evidovat v databázi.

Otevře-li se pozice, která by odpovídala Vašemu vzdělání a praxi, budeme Vás kontaktovat. Stačí vyplnit náš online-dotazník.

V případě jakýchkoli dotazů nás můžete kontaktovat.
E-mail: kariera@linde-mh.cz
Tel.: 271 078 131

Deset důvodů, proč pracovat právě u nás
1. Jsme stabilní společnost

Společnost Linde Material Handling Česká republika, s. r. o. je špičkou v oboru manipulační techniky. Na českém trhu působí již 25 let. Značka Linde Material Handling je zastoupená ve 100 zemích světa a v roce 2014 zaměstnávala 13,900 zaměstnanců na celém světě.

Nedodáváme jen nízkozdvižné a vysokozdvižné vozíky, ale nabízíme také kompletní řešení skladů od návrhu projektu, optimalizace flotily, pronájem vozíků a jejich servis. Náš servis odpovídá standardu značky Linde a nabízí celou řadu unikátních služeb od mytí vozíků až po revize regálových zakladačů.

2. Spokojenost zaměstnanců je pro nás důležitá

Spokojenost našich zaměstnanců pravidelně sledujeme a vyhodnocujeme. Vedení společnosti realizuje na základě výsledků z průzkumu mnohá opatření – například nákup špalků pod vozíky, hydraulických stahováků, kvalitního sezónního pracovního oblečení. Pro pracovníky v administrativě jsme vytvořili zdravější pracovní místo zakoupením ergonomických židlí, ergonomických bezdrátových myší, podložek pod nohy a stojanů pod monitory. V minulých letech byla také zřízena nová jídelna na centrále a odpočinková zóna na pobočce v Ostravě.

Podle průzkumu spokojenosti by 94% zaměstnanců doporučilo zaměstnání v naší firmě někomu ze svých přátel.3. Máme nadstandardní a spravedlivé ohodnocení

Naši zaměstnanci jsou za svou práci spravedlivě ohodnoceni. Jejich mzda se odvíjí od výkonu. Po odpracování jednoho roku vyplácíme třináctý plat ve výši jedné základní měsíční mzdy. Kromě toho dostávají zaměstnanci do Cafeterie extra body za pracovní a životní výročí.

4. Podporujeme týmovost

Vedle pravidelného Vánočního večírku podporujeme také teambuildingové aktivity. Na základě námětů od zaměstnanců se několikrát uskutečnilo neformální setkání „Den zaměstnanců“.5. Naši zaměstnanci jsou vždy v obraze

Pravidelně vydáváme interní časopis, který informuje zaměstnance o dění u nás i v koncernu KION Group. Zaměstnanci se setkávají v průběhu roku s ředitelem a vedením společnosti. Zaměstnanci jsou informováni o firemní strategii a mají možnost ptát se a diskutovat s členy vedení.

6. Podporujeme rodinný a osobní život

Pro podporu osobního a rodinného života jsme zavedli tyto benefity:Podporujeme také rodiče na mateřské a rodičovské dovolené:7. Podporujeme zdraví

Věnujeme pozornost zdraví našich zaměstnanců:

8. Z našich benefitů si vybere každý

Každý měsíc zaměstnanci dostávají body do Cafeterie, kde si mohou vybrat z velkého množství benefitů. V současné době je v Cafeterii 13 647 dodavatelů.

Nejčastěji čerpané benefity jsou u nás:

9. Investujeme do vzdělávání

10. Chceme být užiteční

Podporujeme dárcovství krve. Naši zaměstnanci dostávají za bezpříspěvkové dárcovství krve odměny ve formě extra bodů do Cafeterie.

Pravidelně podporujeme ty, kteří měli v životě méně štěstí. Přispíváme sociálně terapeutické Dílně JINAN a Nadaci Jedličkova ústavu. Společenskou zodpovědnost cítí i naši zaměstnanci, v roce 2013 jsme společně podpořili veřejnou sbírku na nákup bezbariérového autobusu pro Jedličkův ústav a školy.Doporučení firmy od našich zaměstnanců
„Kamarádský kolektiv, různorodá náplň práce a flexibilní pracovní doba jsou pro mě důležité. A hlavně, v Linde mě to prostě baví.“

Lucie Pragrová, asistentka ředitele servisu
ve firmě pracuje 6 let


„Linde mi dalo dobrou práci s jistotou pro mě a mou rodinu.“

Petr Koláčný, obchodní zástupce senior
ve firmě pracuje 18 let


„Máme zájem jeden o druhého a proto se kolektiv kolegů/kamarádů stále rozšiřuje. Mnohdy se zde cítím jako v rodinné firmě.“

Stanislav Rothbauer, regionální manažer servisu
ve firmě pracuje 15 let


„Práce, kterou vykonávám u Linde, mě baví, vstřícnost zaměstnavatele k zaměstnanci (péče o zaměstnance), zázemí nad národní společnosti, pravidelný měsíční příjem a jiné výhody.“

Jiří Hanák, servisní technik
ve firmě pracuje 18 let


nahoruPRONÁJEM VOZÍKŮ IHNED