ERGONOMICS_LANDINGPAGE_HEADER_16_9
Neuvěřitelné pohodlí

Více informací o NOVÉM vysokozdvižném vozíku Linde

Podrobnosti naleznete zde.

Nejpohodlnější pracovní místo ve světě vozíků

Jízda s vozíkem ještě nikdy nebyla tak uvolňující: nový dieselový a plynový vozík H20–H35 od společnosti Linde Material Handling určuje v oblasti ergonomie a pohodlí řidiče opět nová měřítka. Celý vozík byl konstruován s ohledem na řidiče a jeho potřeby: zvětšená kabina pro pasažéra poskytuje výrazně více místa nad hlavou, všechny ovládací prvky jsou ergonomicky uspořádány, aby byla práce co nejméně únavná, a množství variant nastavení sedadla pomáhá předcházet poruchám držení těla.

Aby se dále omezovala fyzická zátěž, jsou podvozek i sedadlo dobře odpružené. Vozík je praktický i při použití v exteriéru: také topení a klimatizace přesvědčují působivými hodnotami výkonu. Všechny ovládací prvky jsou příjemné na dotyk a jejich provedení představuje špičku v automobilovém průmyslu.

Nový standard spojení člověka a stroje. Jinými slovy:TO JE LINDE.

Špička nejen v oblasti pohodlí: objevte další nové funkce vozíku H20–H35:

Viditelně bezpečnější

Konstrukční optimalizace – štíhlejší sloup, užší A-sloupek a širší okno umožňující výhled mezi profily zvedacího sloupu – nesmírně zvětšují přirozený rozhled řidiče. A je přece jasné, že lepší rozhled vede k větší bezpečnosti.

Digitální od A do Z

Nový vozík Linde H20–H35 přichází plně propojený. Díky sériově dodávané jednotce pro přenos dat je tento vidlicový vozík vždy online a odesílá data do systémů správy vozových parků, jako je Linde connect. Díky tomu lze efektivněji nasazovat vozidla a přesněji plánovat termíny údržby.

Sedí jako ulitý

Vidlicový vozík není jen nástrojem, který něco přepraví z bodu A do bodu B – je také především pracovním místem. Vozík H20–H35 je plně vyladěn podle ergonomických potřeb řidiče. Od ovládacích prvků až po sedadlo je všechno zaměřeno na dokonalou obsluhu a minimální fyzickou zátěž.

Máte chuť na zkušební jízdu?