Používáte starou verzi webového prohlížeče. Pro využití veškerých funkcí webu aktualizujte svůj prohlížeč nebo použijte jiný.
Vysokozdvižné vozíky retrak s výsuvným sloupem Linde se vyrábějí v závodě KION ve městě Stříbro v České republice.
Seznamte se s námi!

Fakta a informace o společnosti Linde Material Handling

Chcete se o naší společnosti dozvědět více nebo se zajímáte o společnost Linde jako o zaměstnavatele? Na tomto místě najdete fakta a informace o naší společnosti a dozvíte se, co ze společnosti Linde činí lídra na poli inovací a jaké kariérní příležitosti nabízíme pro studenty, absolventy a profesionály.

Firemní zpravodajství a novinky o výrobcích a událostech pro novináře najdete v části Tisk – zajímavé pracovní reportáže a články týkající se technologických a odborných témat si můžete přečíst a prohlédnout v časopise.

Zaměstnání ve společnosti Linde

Společnost Linde nabízí několik možností kariéry: nastupte jako profesionál, absolvent, student nebo učeň. Přihlaste se zde.

Více informací

Technologie a inovace

Inženýři a technici ze společnosti Linde Material Handling vyvíjejí účinná řešení pro intralogistiku se stejnou vynalézavostí, jakou prokázali již zakladatelé společnosti.

Více informací

Novinky

Zajímavé zprávy a videa o využití i články o technologických a odborných tématech.

Více informací

Tisk

Zde naleznete aktuální tiskové informace. Pro rychlejší orientaci můžete tiskové zprávy třídit podle tématických okruhů.

Více informací