Používáte starou verzi webového prohlížeče. Pro využití veškerých funkcí webu aktualizujte svůj prohlížeč nebo použijte jiný.

Spojení síly a jistoty

Maximální výkon, maximální bezpečnost
Nabídka platí do 30 června.

V Linde jde výkon a bezpečnost ruku v ruce. Naším posláním je minimalizovat škody na lidech a materiálech pomocí inovativních bezpečnostních řešeních. Řidič se tak může plně soustředit na svou práci a maximálně využívat svůj manipulační výkon.

Nenechte si ujít spojení síly a jistoty. Využijte naší jedinečné nabídky, kdy ke každému vysokozdvižnému vozíku získáte vybrané bezpečnostní prvky v bezkonkurenční nabídce, která platí do 30. června.

Objednejte zde!

Vysokozdvižné vozíky s důrazem na bezpečnost

Robustní a výkonné vysokozdvižné vozíky Linde jsou navrženy tak, aby splňovaly nejvyšší nároky. Modely nové generace Linde vozíků nastavují nová měřítka díky dokonalé kombinaci výkonu, přesnosti a ergonomie.

Díky své kompaktní konstrukci, citlivému ovládání, vynikajícímu výhledu do všech stran a volnému výběru energetického systému zvládnou každé použití a umožňují maximální manipulační výkon.

The Linde models of the 12XX series set new standards.

Nadšení z bezpečnosti

Díky inteligentním asistenčním systémům a sofistikovaným řešením osvětlení pomáhá bezpečnostní portfolio Linde aktivně předcházet nehodám a zabraňovat škodám. Včas varují řidiče a chodce před hrozícím nebezpečím a v případě nouze zasáhnou a ochrání je. Tímto způsobem zajišťují maximální bezpečnost s plnou účinností.

Správné bezpečnostní řešení

Při koupi nového vysokozdvižného vozíku získáte špičkové bezkonkurenční prvky! V rámci této jedinečné nabídky získáte balíček bezpečnostních řešení za výhodných podmínek.

Reverse & Front Assist Camera

Kamerový systém na bázi umělé inteligence pro automatickou detekci chodců. Registruje chodce před a za vysokozdvižným vozíkem a včas varuje řidiče před hrozící srážkou.

Safety Pilot (Select/Active)

Linde Safety Pilot (LSP) zabraňuje nehodám při převrácení a je k dispozici ve dvou verzích. Oba varují před kritickými jízdními podmínkami, zatímco verze Active automaticky zasahuje do jízdních a zvedacích funkcí.

Linde Safety Guard

Linde Safety Guard vytváří ochranné zóny kolem vozidel, chodců a částí infrastruktury. Inovativní asistenční systém rozpozná osoby v nebezpečné zóně a varuje řidiče před kolizí.

Linde Motion Detection

Dodatečně instalovatelný asistenční systém Linde Motion Detection detekuje pohyby za vysokozdvižným vozíkem a včas varuje řidiče před kolizí. Akustický signál varuje také chodce v blízkosti.

Linde TruckSpot

Sledování světelné stopy: řešení optického výstražného signálu Truck Spot promítá na zem jasně viditelné výstražné znamení a včas upozorňuje chodce na blížící se vysokozdvižný vozík.

VertiLight & LED-Stripes

Nebezpečí identifikováno, hrozba zažehnána. VertiLight and LED strips osvětlují pracovní prostor jasným světlem a signalizují vysokozdvižný vozík vizuálními signály. Pro lepší viditelnost a vyšší bezpečnost.