Používáte starou verzi webového prohlížeče. Pro využití veškerých funkcí webu aktualizujte svůj prohlížeč nebo použijte jiný.
Systémové vozíky pro velmi úzké uličky VNA od společnosti Linde Material Handling jsou vzájemně propojené a komunikují spolu prostřednictvím systému pro správu vozového parku connect.
Propojená flotila

Digitální správa vozového parku od společnosti Linde

Zajistěte si inteligentní správu vozového parku

Digitalizace mění svět intralogistiky. Moderní logistická zařízení neustále sbírají data, jejichž analýzu je možné využít pro optimalizaci komplexních skladových a přepravních procesů. Propojení a vysoce vyvinuté senzory dokonce umožňují, aby vozíky jednaly autonomně. Výsledkem je inteligentní flotila a správa vozového parku a stále důležitější propojení a přístup k datům v reálném čase.

Systém správy vozového parku Linde connect poskytuje přesně ty informace, které pro efektivní správu vozového parku potřebujete. Ať už se jedná o výrobu, nebo skladovou halu, systém connect vozíky propojí a neustále vás bude informovat o aktuálním stavu celého vozového parku. Díky systému connect je správa vozového parku hospodárnější a dostupnost každého jednotlivého vozíku vyšší. Podle potřeby si můžete vybrat lokální software pro správu vozového parku connect:desk nebo variantu connect:cloud založenou na cloudu.

Skupina produktů connect od společnosti Linde Material Handling digitalizuje správu vozového parku.

Najděte si vhodnou variantu pro správu vašeho vozového parku

connect:desk

Lokální software pro správu vozového parku connect:desk slouží pro správu, monitorování a analýzu údajů o vozících a řidičích. Veškerá data se ukládají na lokální server zákazníka.

Zde se o systému connect:desk dozvíte víc.

connect:cloud

Řešení connect:cloud je pro společnost Linde Material Handling dalším krokem směrem k budoucnosti. Nové cloudové řešení pro správu vozového parku je flexibilní, spolehlivé a bezpečné.

Zde se o systému connect:cloud dozvíte víc.

Výhody správy vozového parku

Hospodárnost

Sledujte stav, využití a dostupnost celé flotily – pro optimální vytížení všech vozíků.

Bezpečnost

Předcházejte cíleně neoprávněnému použití, nesprávné obsluze a jiným nebezpečím – pro vyšší bezpečnost ve skladu a ve výrobě.

Transparentnost

Evidujte a spravujte údaje o řidičích a vozících, vytvářejte sestavy a organizační struktury – pro transparentní správu vozového parku.

Servis

Omezte nehody, přetěžování a poškození vozíků a ohlídejte potřebnou údržbu – pro výkonnou a udržovanou flotilu.

Hardwarové komponenty pro plynulou správu vozového parku

Hardwarové komponenty systému Linde connect propojují vozový park s příslušným databázovým softwarem. Sbírají a přenášejí data z řízení a snímačů a poskytují je k dalšímu zpracování. Kromě toho slouží jako elektronický zámek zapalování – pomocí PIN kódu nebo identifikace RFID.

Nové vozíky se dodávají s továrně namontovaným hardwarem systému Linde connect, všechny součásti jsou dostupné také jako dodatečná výbava pro stávající vozíky nebo vozíky jiných výrobců. Spojení s cloudem Linde se standardně vytváří prostřednictvím přenosu GPRS. Výměna informací s lokálními databázemi funguje přes WLAN.

connect: Čip od společnosti Linde Material Handling

Kompetentní poradenství a podpora

Poradce společnosti Linde na místě u zákazníka

Podpora pro systém Linde connect

Všechny komponenty z jedné ruky: Odborníci ze společnosti Linde a obchodníci Linde nabízejí podporu při zřízení, nastavení a provozu správy vozového parku. Hardwarové i softwarové komponenty systému Linde connect procházejí nepřetržitým vývojem a jsou rozšiřovány o nové funkce.

Kontaktujte nás! Těšíme se na váš dotaz.

Správa vozového parku – často kladené dotazy

Co je správa vozového parku?

Prostřednictvím správy vozového parku je možné centrálně řídit vozový park v podniku. Hlavním cílem je optimalizovat dostupnost jednotlivých vozíků a vzájemně koordinovat projížděné trasy. Moderní vozíky proto neustále sbírají data, která poskytují informace o jejich stavu a aktuálním vytížení. Správa vozového parku pomáhá co nejlépe využívat zdroje a včas identifikovat problémy, jako jsou nedostatečné kapacity.

Pro koho jsou systémy pro správu vozového parku relevantní?

Správci vozového parku mají za úkol předem plánovat použití vozíků, optimalizovat procesy a snižovat provozní náklady vozového parku. Požadavky na správu vozového parku se u jednotlivých společností liší, protože silně závisí na velikosti flotily. Moderní software pro správu vozového parku zajišťuje maximální užitek z vozového parku jakékoli velikosti. Zkušený správce vozového parku přitom profituje stejně jako příležitostný uživatel, který potřebuje pouze některé jednotlivé funkce.

Co je zvláštního na správě vozového parku Linde?

S produktovou řadou Linde connect nabízí společnost Linde Material Handling dokonalé řešení pro moderní správu vozového parku. Linde connect propojuje vozíky do sítě a nepřetržitě informuje správce vozového parku o stavu logistiky ve výrobě nebo skladových halách. Díky této transparentnosti je používání vozového parku bezpečnější a hospodárnější. Stoupá také dostupnost jednotlivých vozíků.