Používáte starou verzi webového prohlížeče. Pro využití veškerých funkcí webu aktualizujte svůj prohlížeč nebo použijte jiný.

Manipulační technika

Naše produktové portfolio
Manipulační technika Linde

Vždy správný výrobek pro vaše požadavky

Prostřednictvím 77 řad nabízí společnost Linde Material Handling nejširší škálu intralogistických vozíků. Na základě různých variant podvozku a sloupu, velikostí baterie, konstrukcí a kabin, jakož i různých speciálních zařízení jsou výrobky konfigurovány podle příslušných požadavků z hlediska použití.

Zde najdete přehled skupin produktů.

Elektrické vysokozdvižné vozíky

Elektrické vysokozdvižné vozíky od společnosti Linde Material Handling jsou díky své speciální kompaktní nápravě vhodné pro přesné a efektivní logistické procesy.

Více informací

Dieselové vysokozdvižné vozíky

Linde stanovuje standardy produktivity a efektivity dieselových vysokozdvižných vozíků. Nosnost od 1,4 do 8 tun: Linde nabízí dieselové vysokozdvižné vozíky pro každé použití.

Více informací

Plynové vysokozdvižné vozíky

Tiché a výkonné stroje – nosnost od 1,4 do 8 tun: Plynové vysokozdvižné vozíky Linde Material Handling jsou ztělesněním výkonu a efektivity při každém nasazení.

Více informací

Těžké vysokozdvižné vozíky

Nosnost až 18 tun: Těžké, robustní vysokozdvižné vozíky od společnosti Linde Material Handling poskytují špičkový výkon i v obzvláště náročných podmínkách.

Více informací

Nízkozdvižné paletové vozíky

Nízkozdvižné paletové vozíky od společnosti Linde Material Handling umožňují rychlou přepravu ve skladu zboží, při vykládce nákladních vozů nebo při vychystávání.

Více informací

Ruční paletové vozíky

Společnost Linde Material Handling nabízí široký výběr ručních paletových vozíků. Ať už se jedná o standardní provedení, paletové vozíky s integrovanou váhou nebo nůžkové paletové vozíky, tito pomocníci nesmějí chybět v žádném skladu.

Více informací

Vysokozdvižný ručně vedený vozík

Vysokozdvižné vozíky od společnosti Linde Material Handling zvedají břemena o hmotnosti až 2 tuny do výšky až 6 metrů – v těch nejtěsnějších prostorách, 100% bezpečně a přesně.

Více informací

Systémové vozíky pro velmi úzké uličky VNA

VNA regálové zakladače a systémové vozíky - vysoké manipulační výkony a obzvláště bezpečné manipulační procesy na minimálním prostoru – společnost Linde Material Handling navrhla své regálové zakladače a zařízení Vertical Order Picker, aby vyhovovaly nárokům v úzkých uličkách.

Více informací

Retrak - vysokozdvižné vozíky s výsuvným sloupem

Manipulace s náklady ve skladech vyžaduje množství ruční práce a manévrů, často v úzkém prostoru a ve velkých zdvihacích výškách. Vysokozdvižné vozíky retrak s výsuvným sloupem od společnosti Linde jsou přizpůsobeny přesně pro tyto podmínky.

Více informací

Vychystávací vozíky

Vychystávací vozíky od společnosti Linde poskytují díky speciálnímu konceptu návrhu rychlé, přesné a pohodlné vychystávací procesy.

Více informací

Tahače a plošinové vozíky

Tahače a plošinové vozíky od společnosti Linde Material Handling zajišťují rychlou a bezpečnou přepravu, a to i v případech, kdy je k dispozici velmi málo místa, a v úzkých uličkách.

Více informací

Tažné soupravy

Výkonné, všestranné a bezpečné: Linde Material Handling nabízí tu správnou tažnou soupravu pro každý úkol, ať už v hale, nebo venku.

Více informací

Technologie pro automatizaci

Pro flexibilní a škálovatelná automatizační řešení nabízí společnost Linde Material Handling širokou škálu automatizovaných vozíků. Elektrické vysokozdvižné vozíky, paletové vozíky a tahače řady MATIC mají k dispozici inteligentní navigační a bezpečnostní technologie a spolupracují s lidmi i v těch nejtěsnějších prostorech.

Více informací

Speciální manipulační technika

Kromě standardní manipulační techniky Linde nabízíme i speciální manipulační techniku zahrnující například terénní vozíky, terminálové tahače, vysokozdvižné plošiny, teleskopické manipulátory nebo například čtyřcestné a boční vozíky od prověřených dodavatelů. Kromě prodeje výše zmíněné techniky zajišťujeme také kompletní technickou podporu včetně servisu.

Více informací