Půjčovna vysokozdvižných vozíků
Kvalita na vyžádání

Půjčovna vysokozdvižných vozíků

POTŘEBUJETE RYCHLE ZAJISTIT MANIPULAČNÍ TECHNIKU?

Ušetřete náklady na vlastnictví a odpisy vozíků a pronajměte si je pouze na potřebnou dobu. Stačí kontaktovat jednu z pěti poboček v Praze, Teplicích, Plzni, Ostravě nebo Velkých Bílovicích a vozíky budete mít rychle k dispozici, ať už potřebujete pronájem na den, měsíc nebo rok. Půjčit si můžete vysokozdvižné vozíky, skladovou techniku, ale i speciální stroje, jako jsou terénní vozíky, pracovní plošiny pro práce ve výškách nebo příslušenství k vozíkům.

Jsme vám nablízku ve všech regionech, transport z nejbližší pobočky umožní rychlou dostupnost a nejnižší dopravní náklady. Společně tak můžeme vyřešit vaše sezónní špičky nebo hrozící výpadky ve vašem provozu.

Dostupnost

Díky rozsáhlé síti služeb pronájmu se kontaktní osoba společnosti Linde vždy nachází v blízkém okolí.

Najděte si svůj vozík k pronájmu

Individuální a flexibilní řešení

Specialisté pronájmů procházejí pravidelným školení a v co nejkratším čase naleznou ideální řešení pro každý provoz i v případě velmi specifických požadavků. Naši poradci navíc znají konkrétní požadavky jednotlivých odvětví a při výběru vozíku mohou nabídnout kompetentní podporu.

Potřebujete během pronájmu jiný vozík? Žádný problém. Na základě vaší specifikace vám jej poskytneme. Stroj můžete kdykoliv vrátit nebo vyměnit za jiný.

Doba pronájmu se řídí podle vašich potřeb, během kontraktu ji lze měnit. Nezaplatíte ani o den navíc.

Víme, kolik času dokáže zabrat administrativa. Proto se snažíme tuto část pronájemního procesu pronájmu řešit co nejjednodušeji a nejrychleji.

Platíte jen to, co objednáte. Veškerá technika je pojištěná s nízkou spoluúčastí, nemusíte se bát zvýšení nákladů po ukončení pronájmu.

Poradenství při pronájmu vozíků

Kvalita a výkon

V pronájemní flotile je k dispozici téměř 1 000 strojů, zvládneme pokrýt i náročné poptávky s velkou kapacitou.

Váš provoz vyžaduje spolehlivou techniku – vozíky mají nízký počet motohodin a jsou pravidelně udržovány a kontrolovány naším týmem techniků. Díky tomu vozíky vždy odpovídají vysokým standardům společnosti Linde i příslušným právním a bezpečnostním předpisům.

Spolehliví dopravci se postarají, aby byla vypůjčená technika na určeném místě včas. Pro dopravu využíváme speciálně upravená vozidla, není tedy nutné budování vlastní rampy nebo použití komplikovaných řešení, jako jsou jeřáby apod.

Servisní podpora je k dispozici během celého pronájmu. V případě potřeby nabízíme i školení řidičů manipulační techniky.

Pronajaté vozíky v akci při závodě Formule Student

Rozmanitost osvědčených řešení Linde

Kromě vidlicových vysokozdvižných vozíků a skladové techniky vám služby pronájmu Linde nabízejí k dočasnému použití také speciální vozíky: kontejnerové nakladače, speciální vozíky, pracovní plošiny a příslušenství. Tímto způsobem si mohou jednotlivé firmy snadno sestavit fungující vozový park.

Společnost Linde Material Handling během celého procesu poskytuje poradenství: od poptávky pronájmu přes jednotlivé doby pronájmu až po vrácení pronajímaných vozíků. Díky tomu je společnost Linde před pronájmem, během něj i po něm spolehlivým partnerem pro vhodné řešení.

Před

Dosažitelnost: Díky rozsáhlé síti služeb pronájmu se profesionální kontaktní osoba společnosti Linde vždy nachází v blízkém okolí.

Zaměřeni na řešení: Dokonce i v případě speciálních požadavků stanoví zkušení pracovníci společnosti Linde rychlé a flexibilní řešení individuálních potřeb.

Znalost odvětví: Kontaktní osoby společnosti Linde pro pronajímané vozíky mají díky pravidelným školením stále nejnovější technické znalosti. Poradci navíc znají konkrétní požadavky jednotlivých odvětví a při výběru vozíku mohou nabídnout kompetentní podporu.

Dostupnost: Všichni smluvní partneři společnosti Linde disponují exkluzivním vozovým parkem určeným ke krátkodobým pronájmům na jeden den až na jeden rok. Globální pronajímaný vozový park společnosti Linde zahrnuje více než 50 000 vozíků, aby se daly bez problémů splnit i speciální požadavky.

Flexibilita: Doba pronájmu se řídí flexibilně podle potřeby: od několika hodin nebo jednoho dne až do jednoho roku. Sjednanou dobu pronájmu je možné kdykoli změnit.

V průběhu

Rychlost: V případě potřeby jsou požadovaná zařízení k dispozici během 24 hodin po přijetí objednávky. Rychlou dopravu pronajatých vozíků v požadované lhůtě zorganizuje společnost Linde a zákazník nemusí vynaložit žádné úsilí.

Spolehlivost: Těsně před odesláním zkontroluje zkušený servisní technik společnosti Linde stav požadovaných vozíků. Díky tomu vozíky vždy odpovídají vysokým standardům společnosti Linde i právním a příslušným bezpečnostním předpisům.

Přizpůsobivost: Bez ohledu na to, zda dojde ke změně požadavků na pronajaté vozíky nebo na potřebnou dobu pronájmu: Služby pronájmu Linde nabízejí maximální možnou flexibilitu. Díky tomu je na vyžádání vždy k dispozici jiné zařízení nebo lze bez byrokratických průtahů zkrátit či prodloužit dobu pronájmu.

Podpora: Pokud je během pronájmu krátkodobě nutná pomoc nebo dodatečná výbava, je neustále k dispozici tým služeb pronájmu Linde, aby vám poradil nebo poskytl praktickou pomoc.

Poté

Záruka: Společnost Linde nabízí díky svému pronajímanému vozovému parku prvotřídní techniku za férových podmínek. I po skončení doby pronájmu tak máte jistotu, že se vyvarujete nečekaných překvapení.

Transparentnost: Celý proces vyřízení i fakturace je snadný a transparentní. Režijní náklady snižujeme na minimum.

Spokojenost: Pomocí pravidelných celoevropských průzkumů neustále rozšiřujeme naši nabídku a služby.

Přehled výhod u služeb pronájmu Linde:

  • Rozmanitost: Největší vozový park pro krátkodobý pronájem s více než 50 000 zařízeními po celém světě.
  • V těsné blízkosti: Rozsáhlá celoevropská síť služeb pronájmu.
  • Výběr na místě: Místní partneři společnosti Linde disponují vlastním vozovým parkem k pronájmu.
  • Flexibilita: Volitelná doba pronájmu na jeden den až na jeden rok.
  • Přeprava: Dodání a vyzvednutí pronajímaných vozíků může na přání zajistit společnost Linde.
  • Servisní podpora: Servis společnosti Linde pomůže vždy a všude.
  • Příslušenství: Rozmanitá přídavná zařízení, trakční baterie a nabíječe.
  • Podpora: Nabídky školení pro řidiče.
  • Koupě na leasing: Pronájem jako jednoduchá možnost seznámení s vozíkem před jeho zakoupením.

Kontakt

Potřebujete poradit? Zavolejte nám na telefon 271 078 333 nebo napište na email pronajem@linde-mh.cz

Návody k pronajímaným strojům