Používáte starou verzi webového prohlížeče. Pro využití veškerých funkcí webu aktualizujte svůj prohlížeč nebo použijte jiný.

Evropský sociální fond - Operační program Zaměstnanost

Dne 1.2.2021 naše splečnost zahájila dvouletý vzdělávací a rozvojový program pro své zaměstnance s názvem „LINDE - ROZVOJ ZAMĚSTNANCŮ“ reg. číslo CZ.03.1.52/0.0/0.0/19_097/0013399.

Zjistit více

50 let elektrických vysokozdvižných vozíků od společnosti Linde

Společnost Linde Material Handling slaví 50 let elektrických vysokozdvižných vozíků a ukazuje, co může vedoucí podnik na trhu nabídnout v tomto segmentu do budoucnosti.

Zjistit více

Dieselové a plynové vysokozdvižné vozíky H20 – H35 a H35 – H50

Ať už se podíváme na obchod, řemeslnou výrobu, nebo průmysl, bez čelních vysokozdvižných vozíků se toho příliš nepohne. Digitalizace, elektronický obchod a inteligentní výrobní sítě však staví vysokozdvižné vozíky před stále větší výzvy. Díky novým vysokozdvižným vozíkům se spalovacím motorem H20 – H35 a H35 – H50 zvedá společnost Linde tyto kvality na úplně novou úroveň a definuje tak příští standard odvětví.

Zjistit více

Automatizovaný retrak R-MATIC

Automatizace je v mnoha odvětvích klíčová pro zvýšení efektivity. Díky své konstrukci a snímačům posouvají automatizované retraky R-MATIC hranice pro potřebnou pracovní šířku uliček a rozpoznání nákladu. V plně automatizovaném provozu je mohou uživatelé používat v uličkách širokých až 2,90 metru.

Zjistit více

Jednoduchá koordinace úkolů a řidičů

Aplikace Linde Truck Call zjednodušuje přiřazování přepravních příkazů v rámci vozového parku a výrazně zkracuje komunikační trasy mezi správcem vozového parku a řidiči.

Zjistit více