Vítejte v oblasti tiskových zpráv

Na této stránce najdete aktuální tiskové informace. Pro rychlejší orientaci můžete tiskové zprávy třídit podle tématických okruhů. Obecné informace o společnosti Linde Material Handling a jejím vedení naleznete na webových stránkách společnosti. Pokud máte další dotazy, neváhejte nás kontaktovat.

Filtr tiskových zpráv

Linde Ještěrka Cup 2019 zná své vítěze

Dvanáctý ročník oblíbeného závodu vysokozdvižných vozíků Ještěrka Cup, který se uskutečnil v sobotu 7. září v Praze na výstavišti PVA Expo Praha Letňany, zná své vítěze. Soutěž každoročně pořádá Česká pobočka Linde Material Handling, předního evropského dodavatele manipulační techniky a skladových řešení.

Zjistit více

Linde MH otevřela svou novou pobočku v Hradci Králové

Společnost Linde Material Handling Česká republika otevřela svou novou pobočku v Hradci Králové. Pobočka nabízí širokou řadu služeb, kromě pronájmu vozíků a vysokozdvižných plošin například také prodej repasované manipulační techniky.

Zjistit více

Ocenění IMAGE AWARD již po deváte získala Linde Material Handling

Linde Material Handling pokračuje v unikátní sérii získaných ocenění Image Award udělovaných časopisem VerkehrsRundschau. Již po deváté se stala společnost Linde Material Handling, specialista na manipulaci s náklady a logistiku, nejoblíbenější značkou v oblasti intralogistiky v Německu. Každoročně udílené ocenění je založeno na průzkumu mezi manažery vozíkových flotil, kteří působí v dopravním a logistickém sektoru. Záštitu nad tímto oceněním image společnosti drží obchodní časopis VerkehrsRundschau.

Zjistit více

Stovky vozíků Linde s lithium-iontovou technologií směřují do automobilového průmyslu

Specialista na logistiku Linde Material Handling dodá společnosti BLG LOGISTICS, renomovanému mezinárodnímu poskytovateli logistických služeb, několik stovek vozíků. Téměř třetina z nich budou paletové manipulační vozíky vybavené energeticky efektivními lithium-iontovými bateriemi.

Zjistit více

Linde vozíky snáze a rychleji k zákazníkům

Linde Material Handling Česká republika má k dispozici šest nových souprav tahačů se speciálními návěsy pro dopravu manipulační techniky k zákazníkům. Kamiony jsou provozovány společností C.S.CARGO a umožňují přepravu vozíků o výšce až 4 metry. To například umožňuje přepravovat vozíky typu retrak vcelku, bez demontáže jejich zdvihových sloupů. Tím se šetří čas potřebný k nasazení techniky a náklady na dříve nezbytnou demontáž a montáž částí vozíků u zákazníků.

Zjistit více

Zlaté ocenění pro Linde MH za odpovědné chování firmy

Linde Material Handling je už po desítky let lídrem v oblasti zabývající se vozíky a manipulací s náklady. Ocenění zlatý status EcoVadis, který společnost Linde Material Handling v letošním roce získala, potvrzuje nejvyšší standard chování společnosti Linde MH v oblasti udržitelnosti.

Zjistit více

Trolley Supply Truck – spojení logistického vláčku a manipulačního vozíku

Nová koncepce vozíku od společnosti Linde Material Handling kombinuje výhody logistického vláčku a manipulačního vozíku. Návrh je založen na konceptu Linde matrix, ve kterém ovládání a pohonná jednotka pocházejí z modulárního stavebního systému Linde pro skladové vozíky. Zcela nová je nákladová část, která má tvar nosníkového vozíku s řízenými koly. Trolley Supply Truck umožňuje při přepravě materiálu na výrobní linky zvýšení efektivity až o 30 %.

Zjistit více

Linde Material Handling Česká republika má nového ředitele a jednatele

Novým jednatelem a ředitelem společnosti Linde Material Handling Česká republika s.r.o. se 1. února 2019 stal Bc. David Čepek, který do této doby vykonával funkci prokuristy firmy a ředitele Divize servis. Nahradil tak ve funkci Ing. Jindřicha Kotyzu, který byl v Linde Material Handling na počátku roku jmenován do funkce Senior Vice President Eastern and South-Eastern Europe, ve které bude mít odpovědnost za rozvoj celkem 29 zemí regionu východní a jižní Evropy.

Zjistit více

Linde Roadster s pohonem na palivové články

Koncept manipulačních vozíků Linde Roadster již dříve nastavil nové standardy provozní bezpečnosti a širokoúhlého výhledu z kabiny řidiče. Nyní přichází s mimořádným zdrojem pohonu – palivovými články.

Zjistit více

Aplikace „Mapování pohybu vozíků“ přináší větší přehled a bezpečnost

Společnost Linde Material Handling představila nový modul svého systému „connect“ pro monitorování pohybu flotil manipulačních vozíků. Digitální aplikace „Mapování pohybu vozíků“ využívá nové technologie pro lepší přehled o provozu manipulační techniky. S její pomocí je snadněji identifikována aktuální poloha vozíku, a je tedy velkým přínosem pro správu flotily.

Zjistit více

Aplikace „Inteligentní zóna“ od Linde MH zajišťuje větší bezpečnost

Společnost Linde Material Handling představila nový modul svého systému „connect“ pro monitorování pohybu flotil manipulačních vozíků. Digitální aplikace „Inteligentní zóna“ využívá nové technologie pro zajištění větší bezpečnosti a transparentnosti při používání manipulačních vozíků. S její pomocí jsou v provozu a skladu definovány zóny pro automatické zpomalení vozíku.

Zjistit více

Vozík Linde Roadster je vítězem GERMAN DESIGN AWARD 2019

Atraktivní design a vynikající vlastnosti zajistili vysokozdvižnému vozíku Linde Roadster řady E20-E35 vítězství v prestižní soutěži German Design Award pro rok 2019 v kategorii Užitkové vozíky. Mezinárodní porota ocenila u tohoto úspěšného elektrického protizátěžového vozíku jeho výjimečný design v kombinaci s neobvykle širokým výhledem z kabiny řidiče. Linde Roadster porazil ve své kategorii 5 400 přihlášených konkurentů.

Zjistit více

Linde MH: Třetí ročník veletrhu World of Material Handling pod heslem „Simplexity“

Pod heslem „Simplexity, umění chytrých řešení“ se 4. až 15. června 2018 uskuteční v německém Mannheimu třetí ročník veletrhu World of Material Handling (WoMH).

Zjistit více

VNA vozíky nyní imunní proti nerovnostem díky systému aktivní kontroly stability ASC

Linde MH představuje inovativní řešení pro kompenzaci nerovností podlahy skladové uličky

Zjistit více

Autonomní pracovník: Vozík Linde C-MATIC

Linde Material Handling představuje automatizovaný přepravní vozík pro výrobní logistiku

Zjistit více

Linde Material Handling má nový koncept osvětlení pro vozíky

Více světla, lepší viditelnost, vyšší úroveň bezpečnosti

Zjistit více

K dispozici vždy v pravou chvíli: aplikace Linde Truck Call

Linde Material Handling představuje aplikaci pro řízení flotily manipulační techniky

Zjistit více

Autonomní skladování

Linde R-MATIC zakládá samostatně až do výšky deseti metrů

Zjistit více

Varování ve správný čas

Asistenční systém Linde Safety Guard předchází nehodám

Zjistit více

Linde BlueSpot – zářivý příklad v otázkách bezpečnosti

Linde BlueSpot slaví úspěch – díky zvýšené bezpečnosti, kterou tento LED reflektor poskytuje se ho prodalo již přes 150 000 tisíc kusů.

Zjistit více

Linde Material Handling podporuje iniciativu FEM „The Smart Logistics Challenge“

Linde Material Handling, světový výrobce manipulační techniky a poskytovatel logistických řešení, podporuje nedávno zahájenou iniciativu Evropského svazu pro manipulaci s materiálem a skladovací zařízení (FEM) pod heslem „Smart Logistics Challenge – Jak se bude dodávat zítra“. Tento projekt vyzývá studenty oboru ekonomie a strojírenství v celé Evropě, aby představili své vize a nápady pro budoucí výzvy v oboru.

Zjistit více

Linde MH na LogiMATu: Digitálně, propojeně, autonomně a bezpečně

Pro zavedení digitálně řízených a propojených procesů, automatizovaných řešení a nejvyšších bezpečnostních standardů do praxe je vždy zapotřebí učinit mnoho postupných inovačních kroků. Linde Material Handling (Linde MH) předvede na veletrhu LogiMAT ve Stuttgartu v Německu, který se koná 13.–15. 3., celou šíři svých s tímto procesem souvisejících produktů a nejnovější inovace, které budou v budoucnu nutné pro manipulaci se zbožím ve všech oborech.

Zjistit více

Linde MH představuje nový polohovač vidlic pro optimální viditelnost a větší bezpečnost

Společnost Linde Material Handling (Linde MH), světový výrobce manipulační techniky a poskytovatel logistických řešení, vyvinul nový polohovač vidlic s názvem „View“.

Zjistit více

Zákazníci společnosti Linde MH si mohou vybavit již celý sklad manipulační technikou s lithium-iontovou technologií

Společnost Linde Material Handling, světový výrobce manipulační techniky a poskytovatel logistických řešení, rozšiřuje svoje portfolio manipulační techniky vybavené lithium-iontovou technologií o dalších 30 typů skladových vozíků. Jsou to například paletové stohovací vozíky, dvojité vysokozdvižné vozíky, vychystávací vozíky a retraky. Zákazníci tak mohou nyní pokrýt většinu logistických činností ve svém skladu s vozíky Linde využívající Li-Ion baterie.

Zjistit více

Linde MH vyrobil jubilejní světově nejúspěšnější vysokozdvižný vozík

Oslava 111 111 vyrobeného elektrického vozíku řady 386 ve výrobním závodě Linde v Aschaffenburgu.

Zjistit více

Linde Material Handling přebírá start-up Comnovo

Inovativní technologie pro zvýšenou bezpečnost při pohybu zboží a materiálovém toku

Zjistit více

Nový asistent paletových zakladačů chrání lidi i zboží

Linde Material Handling uvádí na trh nový asistenční systém pro řidiče paletových vozíků

Zjistit více