Používáte starou verzi webového prohlížeče. Pro využití veškerých funkcí webu aktualizujte svůj prohlížeč nebo použijte jiný.

Služby společnosti Linde

Pro větší bezpečnost a efektivitu
Servisní technik společnosti Linde

Všichni zákazníci, kteří se rozhodnou pro vozík od společnosti Linde Material Handling, mají zaručen spolehlivý a rychle dostupný servis. Servis je s více než 8500 servisními techniky na zhruba 700 místech po celém světě hlavní součástí nabídky společnosti Linde. Naše služby týkající se techniky, vybavení, bezpečnosti a efektivního použití vašich manipulačních vozíků a přepravních systémů bez řidiče zajistí co nejlepší dostupnost vozového parku, zvýší provozní bezpečnost a sníží náklady. Společnost Linde nabízí po celém světě následující služby.

POTŘEBUJETE RYCHLE OBJEDNAT SERVIS?

Pro objednání servisu můžete kontaktovat náš dispečink na telefonu 271 078 294, na e-mailu dispecink@linde-mh.czz nebo objednat servisní zásah pomocí formuláře.

Formulář pro objednání servisního zásahu

Originální náhradní díly

Servis náhradních dílů Linde dodává díly pro vidlicové vysokozdvižné vozíky, skladovou techniku i automatizované vozíky nonstop po celém světě a většinou již do druhého dne.

Zjistit více

Údržba a opravy

Za účelem maximální dostupnosti a vysoké účinnosti vozového parku nabízí společnost Linde Material Handling rozsáhlé služby týkající se údržby a oprav manipulačních vozíků a automatických přepravních systémů.

Zjistit více

Linde Safety Scan

Bezpečnost je klíčovým faktorem produktivity v situacích, kdy se mobilní manipulační zařízení a pěší personál pohybují ve stejném prostoru. Služba Linde Safety Scan je přehledně strukturovaná konzultační služba, která vám a vašim odborníkům v oblasti bezpečnosti práce pomáhá optimalizovat bezpečnost provozu ve vašem podniku.

Zjistit více

Technické a bezpečnostní služby

Společnost Linde přejímá zákonem stanovené kontroly vašich manipulačních vozíků a regálových systémů a nabízí další poradenství a služby týkající se intralogistiky.

Zjistit více

Mobilní myčka Linde

Aby vám vozík spolehlivě sloužil, zbavujte jej alespoň jednou ročně nánosů prachu a špíny. Zvlášť důležité je to pro provozy, kde se vyskytuje hořlavý prach. Čisté vozíky jsou nejenom vizitkou intralogistiky ve vaší firmě, ale hlavně budou spolehlivě sloužit. Přijedeme k vám, vozík během krátké doby umyjeme, ošetříme a připravíme k další těžké práci.

Zjistit více

Linde Škola

Nabídka školení Linde zajistí kvalitně vyškolené řidiče vysokozdvižných vozíků a tím také bezpečný a hladký provoz.

Zjistit více

Dodatečná výbava a příslušenství

Díky dodatečné výbavě a příslušenství od společnosti Linde odpovídají vidlicové vysokozdvižné vozíky a zařízení skladové techniky nejnovějšímu stavu techniky a jsou bezpečnější, efektivnější a pohodlnější.

Zjistit více