Používáte starou verzi webového prohlížeče. Pro využití veškerých funkcí webu aktualizujte svůj prohlížeč nebo použijte jiný.

Automatizace s robotickými vozíky Linde

Nechte vaše sklady pracovat samostatně
Automatizace v Průmyslu 4.0

Česká pobočka Linde Material Handling zajišťuje pro své zákazníky komplexní podporu také v oblasti skladové automatizace. Zajišťujeme veškeré činnosti od základního konceptu, přes přípravu realizačního projektu až po samotnou implementaci vč. softwarové podpory. Zaměřujeme se především na oblast automatizovaného příjmu zboží, transportu, skladování, vychystávání zboží, jeho konsolidaci až po automatizovanou expedici.

Technologie pro automatizaci

Pro flexibilní a škálovatelná automatizační řešení nabízí společnost Linde Material Handling širokou škálu automatizovaných vozíků. Elektrické vysokozdvižné vozíky, paletové vozíky a tahače řady MATIC mají k dispozici inteligentní navigační a bezpečnostní technologie a spolupracují s lidmi i v těch nejtěsnějších prostorech.

Zjistit více

AutoStore

Modulární a flexibilní: AutoStore je jedinečný systém, který odděluje potřeby úložiště od propustnosti. Roboti AutoStore jezdí v horní části mřížky, aby získali přístup k inventáři uloženému v zásobnících níže. Přidání úložné kapacity je tak jednoduché jako rozšíření mřížky - zvýšení propustnosti je stejně snadné jako přidání dalších robotů.

Zjistit více

Automatizované skladování palet ESMARTSHUTTLE

Systém ESMARTSHUTTLE je ideálním řešením pro skladování s vysokou hustotou, zvláště vhodné pro zabudování do již existujících budov. Díky flexibilitě systému ho lze snadno přizpůsobit případným omezením, jako jsou vertikální limity, přítomnost sloupů nebo nepravidelných rozvržení prostor, jakož i logiku LIFO (Last In First Out) a FIFO (First In First Out).

Zjistit více

Robotická pracoviště DEMATIC by Linde

Robotická pracoviště DEMATIC by Linde se snadno integrují do vašeho provozu jako součást flexibilních, škálovatelných a modulárních řešení, která splňují vaše jedinečné obchodní potřeby.

Zjistit více

Jsou pro nás důležité zejména uživatelské přínosy pro naše zákazníky a předkládáme vždy provozně a ekonomicky nejvhodnější řešení.

Zaujala Vás naše nabídka?
Neváhejte nás kontaktovat na tel.: 271 078 114
nebo na e-mailu reseni@linde-mh.cz