Používáte starou verzi webového prohlížeče. Pro využití veškerých funkcí webu aktualizujte svůj prohlížeč nebo použijte jiný.

Linde Material Handling Česká republika

Co pro Vás umíme udělat?

Naše společnost, Linde Material Handling Česká republika, je úspěšný dodavatel komplexních řešení skladů, včetně manipulační techniky, regálových systémů a automatizace, včetně robotických vozíků.

Více informací zde

Bezpečnost

Bezpečnost lidí, vozíků a zboží je hlavním předpokladem filozofie Zero Accident společnosti Linde Material Handling. Díky integrovaným řešením vytváříme bezpečnější logistiku.

Více informací zde

Ergonomie

Nejlepší řešení vznikají, když lidé a technologie spolupracují v dokonalé harmonii. Proto se veškeré výrobky a služby společnosti Linde Material Handling utvářejí dle ergonomických designových principů.

Více informací zde

Automatizace

Česká pobočka Linde Material Handling zajišťuje pro své zákazníky komplexní podporu také v oblasti skladové automatizace. Zajišťujeme veškeré činnosti od základního konceptu, přes přípravu realizačního projektu až po samotnou implementaci vč. softwarové podpory. Zaměřujeme se především na oblast automatizovaného příjmu zboží, transportu, skladování, vychystávání zboží, jeho konsolidaci až po automatizovanou expedici.

Zjistit více

Regálové systémy a skladová řešení

Linde Material Handling Česká republika zajišťuje kompletní podporu svým zákazníkům při realizaci skladových prostor a optimalizaci jejich provozu.

Zjistit více

Linde Data Point

Chcete znát přesné náklady na servis vozíků a chcete mít pod kontrolou termíny pro všechny provozní údržby a technické kontroly? Linde Data Point je webová aplikace, která vám zpřístupní data o všech servisních zakázkách. Budete mít potřebné informace nejenom o zakázkách provedených v minulosti, ale i o těch aktuálně otevřených, včetně data doručení potřebných náhladních dílů.

Zjistit více

Technické a bezpečnostní služby

Společnost Linde přejímá zákonem stanovené kontroly vašich manipulačních vozíků a regálových systémů a nabízí další poradenství a služby týkající se intralogistiky.

Technické a bezpečnostní služby

Aktuální tiskové zprávy

Českou zbrojovku obsluhuje logistický vláček Linde MH. Rizikový náklad si vyžádal unikátní řešení

Česká zbrojovka, světoznámá česká firma s historií dlouhou přes 87 let, využívá ve svém hlavním závodě v Uherském Brodě unikátní externí logistický vláček Linde P250. Vláček, jehož úkolem je bezpečně přepravovat zbraně a další produkty podniku mezi jednotlivými sklady, je jediný svého druhu v Česku.

Zjistit více

Vysokozdvižné vozíky a plošiny Linde pomáhaly se stavbou střešní fotovoltaiky o výkonu 2 MW v Nupakách

Na střeše CTPark Prague East v Nupakách u Prahy zahájila provoz fotovoltaická elektrárna (FVE) o výkonu 2 MW. Jedná se o první fotovoltaiku v rámci společné spolupráce ČEZ ESCO a CTP, jejímž cílem je v následujících letech umístit FVE na střechy několika vybraných CTParků. Na projektu se podílela zapůjčením techniky i společnost Linde Material Handling.

Zjistit více

Manipulace a skladování patří k nejrizikovějším druhům práce. Jaké jsou hlavní trendy v oblasti intralogistické bezpečnosti?

Desítky vážných úrazů ročně, včetně smrtelných. To jsou nelichotivé statistiky oboru manipulace a skladování, který patří k nejrizikovějším typům práce. Společnost Linde Material Handling, jež se tématem bezpečnosti v intralogistice zabývá dlouhodobě, nyní představila poslední trendy v oblasti bezpečnosti. Nové technologie pomáhají chránit nejen majetek, ale především lidské zdraví.

Zjistit více

Linde MH představila na konferenci SpeedCHAIN první plně automatizovaný sklad v Česku. K jeho obsluze stačí jediný pracovník

V areálu břeclavské firmy Fosfa vznikl první plně automatizovaný sklad svého druhu v Česku. Obsluhu skladových prostor, které nabízejí čtyři a půl tisíce paletových míst, zajišťují robotické logistické vozíky, pokročilá automatizace a jediný lidský pracovník. Řešení, jež odpovídá posledním světovým trendům v intralogistice, představila společnost Linde Material Handling v rámci mezinárodní logistické konference SpeedCHAIN.

Zjistit více

Linde Material Handling má novou administrativní budovu, jejíž součástí je svět zážitků "Linde Experience Hub"

Společnost Linde Material Handling (MH) má od října ve svém sídle v Aschaffenburgu další kancelářskou budovu. Nová stavba o celkové rozloze 6 000 m2 na šesti podlažích byla postavena v bezprostřední blízkosti stávajícího sídla. Součástí rozšířeného administrativního komplexu je nyní také "Linde Experience Hub", nově vybudovaný sál o rozloze 5 500 m2 pro účely školení a vzdělávání, prezentace výrobků a pořádání velkých i malých akcí.

Zjistit více

Ulrike Just přebírá odpovědnost za značku Linde Material Handling

Společnost Linde Material Handling (MH), která se specializuje na intralogistiku, nově nastavuje odpovědnosti v oblasti strategického řízení značky, prodeje a servisu. V této souvislosti společnost jmenovala Ulrike Justovou (43) výkonnou viceprezidentkou pro prodej a servis Linde MH pro region EMEA s účinností od 4. října 2023.

Zjistit více

Zakládací výška přes 18 metrů. Jeden z nejvyšších skladů v Česku obsluhují vozíky Linde!

Bruntálská společnost Macco Organiques, světový výrobce minerálních solí na bázi vápníku a hořčíku, prodává své produkty do více než 80 zemí světa. Tržní úspěch však přinesl i rostoucí nároky na skladové prostory. Macco Organiques proto vybudovala sklad zcela specifických vlastností, pro jehož obsluhu zvolila modulární vysokozdvižné vozíky od Linde Material Handling.

Zjistit více

Společnost Linde Material Handling zahájila přelomový projekt. Vyrábí vlastní zelený vodík a testuje jeho využití v intralogistice

Společnost Linde Material Handling (Linde MH) spustila pilotní projekt, který nemá v oblasti evropské intralogistiky obdoby. V německém Aschaffenburgu nově vyrábí pomocí vlastní infrastruktury ekologický, tzv. zelený vodík, jenž pohání flotilu 21 vysokozdvižných vozíků Linde. Investici financuje německé Spolkové ministerstvo dopravy a digitální infrastruktury (BMDV), koordinuje ji společnost NOW GmbH a realizuje společnost Project Management Jülich (PtJ). Cílem projektu je získání zkušeností a odborných znalostí, které Linde MH umožní poskytovat zákazníkům komplexní poradenství a podporu v oblasti využití vodíku v procesech materiálového toku.

Zjistit více