Používáte starou verzi webového prohlížeče. Pro využití veškerých funkcí webu aktualizujte svůj prohlížeč nebo použijte jiný.

Originální náhradní díly Linde

Nejrychlejší dodávky ND v ČR
Sklad originálních náhradních dílů v Kahl am Main

Servis náhradních dílů společnosti Linde Material Handling umožňuje co nejrychlejší obnovení provozuschopnosti vysokozdvižných vozíků. O to se starají po celém světě rozmístěná distribuční centra společnosti Linde, která po celý den zajišťují zasílání vhodných dílů.

V České republice je takové centrum u Brna a je z něj zásobováno dalších dvanáct zemí. Skladová dostupnost dílů v takovém centru je bezkonkurenční.

Náhradní díly v originální kvalitě výrobce zaručí, aby manipulační vozíky skutečně podávaly výkon, jaký slibují. O snížení výkonu nebo plné účinnosti koneckonců rozhodují už ty nejmenší odchylky. Kromě toho je dokonalá souhra originálních náhradních dílů a vozíku zárukou vyšší bezpečnosti. Originální náhradní díly mají přímý dopad na provozní náklady, jelikož se hladce montují a lze optimálně provádět jejich údržbu. Servis náhradních dílů Linde zvyšuje dostupnost vozíků pomocí řešení orientovaných na zákazníky, např. sadami náhradních dílů určenými pro nejčastější opravy a zaručenou dodávkou během následujícího dne.

Dostupnost

Ve skladu zboží se balí náhradní díly Linde pro zákazníka

Provozuschopnost přes noc

Již při výpadku jednoho vozíku může dojít k citlivému narušení logistiky firmy. Z toho důvodu obdržíte společně s obzvláště spolehlivým manipulačním vozíkem Linde také stejně spolehlivý servis náhradních dílů. Často se stává, že v servisním voze jsou správné náhradní díly pro daný vysokozdvižný vozík dokonce k dispozici a oprava se provede na místě. Chybějící náhradní díly okamžitě objedná servisní technik v centru náhradních dílů. Díky husté celosvětové síti náhradních dílů jsou vhodné díly dostupné kdekoli na světě. Aby byl proces co nejrychlejší, nabízí společnost Linde pohotovostní službu pro naléhavé případy, která pracuje nepřetržitě každý den v roce. Při objednávkách náhradních dílů, které jsou v rámci zemí EU přijaty do 17.30 hodin, obdrží příjemce náhradní díly již během následujícího rána. Díky tomu je nefunkční vozík zase rychle provozuschopný.

Vysoká dostupnost pro rychlou pomoc

Sklad náhradních dílů Linde pro celý svět dokáže okamžitě odeslat více než 60 000 náhradních dílů, které jsou skladem. Pokud není ihned k dispozici náhradní díl, který je požadován jen zřídka, dojde k jeho okamžitému objednání. Na servis náhradních dílů se mohou spolehnout také zákazníci se staršími modely vozíků. I po skončení výroby totiž ještě dalších dvanáct let dodáváme odpovídající náhradní díly.

Distribuce

Celosvětově nablízku zákazníkům

Zákazníci společnosti Linde na celém světě se mohou spolehnout na rychlou dodávku náhradních dílů pro své vysokozdvižné vozíky. Stará se o to sklad náhradních dílů pro celý svět v Kahl am Main (Německo), který je stěžejním bodem celosvětové logistiky náhradních dílů. Každý den odsud včas dorazí do míst po celém světě více než 6000 položek. Centrální sklad náhradních dílů v Kahlu zásobuje po celém světě servisní organizace, mezi které patří také regionální distribuční centra v čínském městě Xiamen pro region Asie a Tichomoří a v Brně pro region východní Evropy. Naši pracovníci odesílají objednávky pomocí nejmodernější skladové techniky většinou během několika hodin po přijetí zakázky. Díky servisu náhradních dílů Linde se můžete spolehnout na rychle dodané a ve všech koutech světa stejně kvalitní náhradní díly.

V České republice významně urychluje distribuci náhradních dílů Regionální distribuční centrum u Brna.

Mapa světa s lokalitami pro zasílání náhradních dílů

Kvalita

Balení náhradních dílů Linde

Pouze originální kvalita nabízí výkon Linde

Náhradní díly mají samozřejmě dorazit nejen co nejrychleji, ale také v potřebné kvalitě. Náhradní díly Linde dokonale odpovídají dlouhodobé životnosti, preciznosti a spolehlivosti, kterou si inženýři stanovili za cíl. Již malé odchylky například při usazování nebo výkonu nakonec mohou vést ke značným problémům a snížení výkonu. Originální náhradní díly se proto od zdánlivě levnějších napodobenin liší bezpečností, rychlou montáží a dlouhou životností. Když vezmeme v úvahu především dlouhou životnost manipulačního vozíku, jsou výhody originální kvality výrobce obzvlášť patrné: delší servisní intervaly a nulové následné škody způsobené náhradními díly. Díky tomu jsou vozíky optimálně dostupné a náklady během životnosti jsou nižší než u produktů vyráběných napodobiteli.

Malé rozdíly, vysoká účinnost

Od milimetrově přesného řízení joysticků Linde až po optimální zachytávání nečistot olejovými filtry Linde: u náhradních dílů Linde vězí výkon v detailu. Některé příklady podporující toto tvrzení najdete na následujících stránkách.

Skupiny náhradních dílů

Každý milimetr se počítá

Originální joysticky od společnosti Linde Material Handling představují velice precizní, pohodlné, bezpečné a odolné náhradní díly pro vysokozdvižné vozíky značky Linde.

Více informací

Běží jako namazané

Olejové filtry od společnosti Linde Material Handling zajišťují bezchybnou funkci hydraulického systému a spalovacích motorů.

Více informací

Nosná role

Vidlice od společnosti Linde Material Handling nabízejí delší životnost, zvýšenou jmenovitou nosnost a maximální stabilitu.

Více informací

Precizní pohyb

Elektronické řízení v originální kvalitě výrobce od společnosti Linde zaručí bezpečný a přesný provoz.

Více informací

Pevně spojeno

Originální řetězy sloupu od společnosti Linde jsou velmi bezpečné a odolné proti opotřebení – díky vysoce kvalitní konstrukci.

Více informací