Používáte starou verzi webového prohlížeče. Pro využití veškerých funkcí webu aktualizujte svůj prohlížeč nebo použijte jiný.

13. ročník oblíbené soutěže se z bezpečnostních důvodů částečně uskuteční v netradiční online podobě

Ještěrka Cup 2020
Jesterka Cup 2019 02

Registrace na Ještěrka Cup 2020 je již uzavřena!

Závod Ještěrka Cup se uskutečnil poprvé v roce 2008, kdy se společnost Linde Material Handling Česká republika uspořádáním prvního ročníku v ČR zapojila do celosvětového seriálu Stapler Cup. Soutěž si od začátku kladla za cíl nejenom v ČR vybrat opravdového „krále ještěrek“, ale současně i upozornit na ohromnou odpovědnost práce ještěrkářů, kteří hýbou mnohatunovými kolosy a nesmí přitom ohrozit ani sebe, ani okolní kolegy a nesmí poškodit zboží ve skladech. Soutěže se může zúčastnit každý, kdo vlastní platné osvědčení řidiče pro práci s manipulační technikou a nebojí se všem ukázat své dovednosti manipulace s vysokozdvižnými vozíky a takzvanými retraky.

Letošní již 13. ročník oblíbené soutěže se z bezpečnostních důvodů částečně uskuteční v netradiční online podobě.

Závod bude probíhat ve dvou kolech. V prvním kole řidiči poměří své teoretické znalosti v tematickém on-line kvízu. Ti nejlepší pak budou pozváni do finálového kola, které proběhne přímo na pražské pobočce společnosti Linde Material Handling. Zde se závodníci utkají již v tradičních praktických disciplínách s vysokozdvižnými vozíky. Vítězové závodu tradičně získají zajímavé ceny.

První kolo, tedy online kvíz, bude probíhat od 7. do 11. září. Druhé finálové kolo pak proběhne v sobotu 19. září.

Každý účastník soutěže musí vlastnit platné osvědčení řidiče pro práci s manipulační technikou.

Ještěrka Cup logo