úspora nákladů
Moderními technologiemi ke snížení nákladů

Energy management

Energy management

Využijte všech moderních možností ke snížení nákladů na pohon manipulační techniky. Je to možné u elektrických vozíků, i u vozíků se spalovacím motorem.

Pro elektrické vozíky

Li-Ion

Zvyšte efektivitu využívání energie ve vaší firmě. Lithium-iontové baterie šetří prostředky za provoz nabíjárny, protože baterie je možné dobíjet během pracovních přestávek. Baterie mají delší životnost a lépe využívají uloženou energii v baterii. Poradíme vám se všemi aspekty instalace, i s tím, zda je tato technologie pro vás ta nejvhodnější.

Linde_Icon_ION_RGB_rz
group-L14_L16_E20R_E35R_R10N_R20HD_T20SP-4380_A

Rychlonabíjení

Speciální technologie AckerWade od nás zajistí, že vaše stávající olověné trakční baterie bude možné mezidobíjet bez vlivu na jejich životnost. Řešení má podobné výhody, jako Li-Ion, ale má nižší nároky na investice a může být využito pro stávající flotily vozíků.

Regenerace trakčních baterií

Dosluhuje vaše trakční baterie ve vozíku? Neutrácejte za novou, dokud to není opravdu nutné. V našem Centru pro regeneraci trakčních baterií vám prodloužíme životnost baterií pro elektrické vozíky. Podle našich zkušeností je možné 82 % baterií vrátit do života, i když už to vypadá, že jsou pro provoz již ztracené.

b__AT76950_RGB
Linde_Icon_PB_RGB_rz

Palivové články

Pokud chcete využívat nejmodernější technologii pohonu vozíků, informujte se na možnosti přechodu pohonu palivové články. Budete moci zcela zapomenout na pomalé dobíjení baterií, vodík je do palivových článků natankován za pouhé tři minuty. Zaveďte opravdu ekologický provoz – odpadní produkt při pohonu vozíků na palivové články je pouze čistá voda – H2O.

Vozky_na_palivov_lny_v_zvod_BMW
Linde_Icon_H2_RGB_rz

Pro vozíky se spalovacím motorem

CNG – stlačený zemní plyn

Ušetřete náklady za pohonné hmoty. CNG je moderní, státem podporované palivo pro vysokozdvižné vozíky, které šetří typicky více než 50 % nákladů na pohonné hmoty ve srovnání s dieselovými vozíky. Mezi hlavní výhody CNG patří rychlé tankování vozíků, bezpečnost provozu, nezcizitelnost paliva a téměř nulové emise pevných částic.

Zjistit více o vozících na CNG

Linde-Energy-Icon-CNG
Linde-mh-CNG_010

Kontakt

Máte zájem o další informace? Kontaktujte nás na e-mailu energymanagement@linde-mh.cz nebo na tel. +420 731 660 274