Používáte starou verzi webového prohlížeče. Pro využití veškerých funkcí webu aktualizujte svůj prohlížeč nebo použijte jiný.

AutoStore

Modulární a flexibilní
systemheader

Vysokohustotní skladování pro vychystávání zboží k člověku

AutoStore funguje obzvláště dobře pro aplikace s velkým počtem SKU a průměrnými požadavky na výkon. AutoStore je součástí celkového řešení, které zahrnuje příjem a odkládání zboží, skladování zásob, vychystávání, balení a přepravu.

Kompaktní systém AutoStore zapadá do již hotových budov a je snadno rozšiřitelný.

Oficiálním distributorem systémů AutoStore je společnost Dematic, která stejně jako Linde MH patří do skupiny KION Group.

Výhody systému AutoStore

Úložiště s ultravysokou hustotou: AutoStore naskládá zásobníky přímo na podlahu, takže celá kostka/cluster může být použita k ukládání zvboží, přičemž poskytuje maximální hustotu úložiště na minimálním půdorysu bez vyhrazených přístupových uliček. Úložná kostka zásobníku může být konfigurována až do výšky 6 metrů. AutoStore na mezipatře pak umožňují vyšší výšky úložiště.

Efektivní, přesný, spolehlivý: AutoStore používá systém zpětného získávání energie při pohybu dolů a robotické brzdění ke snížení nákladů na elektřinu. Systém eliminuje jednotlivé body selhání, takže je vysoce spolehlivý.

Modulární a flexibilní: AutoStore je jedinečný systém, který odděluje potřeby úložiště od propustnosti. Roboti AutoStore jezdí v horní části mřížky, aby získali přístup k inventáři uloženému v zásobnících níže. Přidání úložné kapacity je tak jednoduché jako rozšíření mřížky - zvýšení propustnosti je stejně snadné jako přidání dalších robotů.

Robot AutoStore Black Line

Nejčastější využití systému AutoStore

  • Skladování a řazení materiálu
  • Vychystávání zboží k člověku
  • Vychystávání zboží k robotovi

Vyberte si ze dvou systémů AutoStore

AutoStore Red Line

Red Line je oceněnou vlajkovou lodí pro většinu uživatelů a aplikací. Je extrémně univerzální a spolehlivý a navržen pro systémy s nízkou až střední průchodností. Red Line je vybaven robotem R5 s designem Canopy, příležitostném nabíjením, precizním pojezdem se stopovými senzory, které se rekalibrují pro každou buňku, a bezdrátovým ovládáním.

AutoStore Black Line

Black Line má inovativní nový design a technologie, které přináší mimořádný výkon. Je navržen pro vysoce výkonné systémy. Black Line je vybaven novým robotem B1, ztenčeným a lehčím robotem s designem Cavity. B1 je nabitý nejnovějšími inovacemi včetně výměnné lithium-iontové baterie BattPack ™ a kol s přímým pohonem.

systemheader
AutoStore_Benefits
systemheader
AutoStore_Benefits

Zaujal Vás systém AutoStore? Kontaktujte nás na telefonu +420 724 326 589 nebo na e-mailu intralogistika@linde-mh.cz

Brožura v anglickém jazyce ke stažení zde

Oficiálním distributorem systémů AutoStore je společnost Dematic, která stejně jako Linde MH patří do skupiny KION Group.

Zjistit více