Vysokozdvižný vozík se spalovacím motorem a s čelistí na papírové role
Řešení Linde pro maximální tvorbu hodnot

Každá společnost má individuální potřeby a základní předpoklady: kapitálové vybavení, podnikové procesy, obecné technologické nebo bezpečnostní normy, infrastrukturu a informační systémy. Každé použití klade různé požadavky na produkty a řešení.

Sofistikované produkty a řešení, která stoprocentně splňují individuální požadavky dané příslušným použitím nebo společností – to je silná stránka společnosti Linde Material Handling. Od specifických řešení vozíků podle požadavků zákazníka, správy vozového parku a automatizace přes pronájem a prodej použitých vozíků až po balíčky pro financování a servis či poradenství v oblasti plánování materiálových toků, optimalizace vozového parku a bezpečnosti.

Půjčovna vysokozdvižných vozíků

Díky půjčovně vysokozdvižných vozíků Linde lze nedostatek i dočasnou potřebu manipulačních vozíků zvládnout hospodárně.

Více informací

Prověřené použité vysokozdvižné vozíky

Prověřené použité vysokozdvižné vozíky od společnosti Linde Material Handling úspěšně prošly osmistupňovým zkušebním procesem a repasováním.

Více informací

Automatizace

Automatizační řešení od společnosti Linde lze využívat flexibilně a škálovatelně – můžete automatizovaně zpracovávat jednotlivé procesní kroky nebo komplexní toky materiálů.

Více informací

Správa vozového parku

Vozový park budoucnosti pracuje propojeně, účinněji a bezpečněji. Digitální systém správy vozového parku connect: od společnosti Linde k tomu poskytuje potřebná řešení.

Více informací

Energy management

Využijte všech moderních možností ke snížení nákladů na pohon manipulační techniky. Je to možné u elektrických vozíků, i u vozíků se spalovacím motorem.

Více informací