Linde Material Handling ruší svou účast na Logimatu

4.3.2020

Společnost Linde Material Handling se vždy řídí strategií: zdraví a bezpečnost na prvním místě. Přehodnotila proto svou avizovanou účast na intralogistickém veletrhu LogiMAT a v letošním roce se této akce nezúčastní. Důvodem je koronavirus, který nyní zrychlil své šíření. Nové produkty, inovace a řešení, které zde měly být k vidění, budou místo toho představeny na červnové akci „World of Material Handling” v německém Mannheimu.

„Linde Material Handling se celá desetiletí zasazuje o co nejvyšší možnou bezpečnost. Zdraví a pohoda našich zákazníků a zaměstnanců jsou vždy na prvním místě," vysvětluje Andreas Krinninger, předseda představenstva Linde Material Handling, a dodává: „V případě akce tak obřích rozměrů, jakou LogiMAT bezpochyby je, není bohužel možné zcela vyloučit, že by se někdo z návštěvníků veletrhu nebo obsluhy jednotlivých stánků mohl nakazit koronavirem SARS-CoV-2. Rozhodli jsme se proto svou účast na veletrhu zrušit."

Portfolio nových produktových řešení připravované pro LogiMAT bude místo toho představeno zákazníkům na veletrhu „World of Material Handling", který se koná v červnu v německém Mannheimu. Linde Material Handling je spoluorganizátorem této akce, kde je mezi vystavovateli více než 20 společností z oblasti intralogistiky (včetně společnosti Dematic).