Používáte starou verzi webového prohlížeče. Pro využití veškerých funkcí webu aktualizujte svůj prohlížeč nebo použijte jiný.

Linde Material Handling Česká republika s.r.o. nabízí kromě standardní manipulační techniky Linde i speciální manipulační techniku zahrnující například terénní vozíky, terminálové tahače, vysokozdvižné plošiny, teleskopické manipulátory nebo například čtyřcestné a boční vozíky od prověřených dodavatelů. Kromě prodeje výše zmíněné techniky zajišťuje také kompletní technickou podporu včetně servisu.

Terénní vozíky AUSA

Terénní čelní vysokozdvižné vozíky Ausa jsou Ideálním řešením pro manipulaci s materiálem v terénu a na nezpevněném povrchu. Kompaktní rozměry strojů umožňují zároveň pohyb ve vnitřních prostorech.

Zjistit více

Manipulátory a vysokozdvižné plošiny JLG

Víceúčelová manipulační technika pro rychlou distribuci a manipulaci materiálu ve výškách až do 17 metrů. Vhodné pro vysoké zatížení v náročných podmínkách stavebních a zemědělských provozů.

Zjistit více

Boční a čtyřcestné vozíky Bulmor

Boční a čtyřcestné vozíky společnosti Bulmor nacházejí uplatnění například v dřevařském, ocelárenském a výrobním průmyslu, především díky vysoké robustnosti, snadné manipulaci – například dlouhého materiálu, nízkých servisním nákladům a inovativním technologiím.

Zjistit více

Terminálové tahače Terberg

Inovativní a úsporné řešení manipulace se silničními návěsy v distribučních centrech a firemních depech. Mohou být také nasazeny při převozu kontejnerů nebo těžkých nákladů v rámci vnitropodnikové přepravy. V nabídce jsou jak standardní terminálové tahače pro návěsy, tak varianta pro přepravu výměnných nástaveb.

Zjistit více

Logitrans

Speciální manipulační technika Logitrans pro speciální potřeby provozů určená k přepravě a manipulaci s různorodými nestandardními břemeny. U techniky je kladen důraz na ergonomii, ochranu zdraví a přizpůsobení potřebám zaměstnanců.

Zjistit více

Kontakt

Chcete vědět více o speciální manipulační technice? Kontaktujte nás na telefonu 724 169 514 nebo na e-mailu bohumir.myslin@linde-mh.cz