Používáte starou verzi webového prohlížeče. Pro využití veškerých funkcí webu aktualizujte svůj prohlížeč nebo použijte jiný.

Půjčovna vysokozdvižných vozíků

Kvalita na vyžádání
Půjčovna vysokozdvižných vozíků

POTŘEBUJETE RYCHLE ZAJISTIT MANIPULAČNÍ TECHNIKU?

Ušetřete náklady na vlastnictví a odpisy vozíků a pronajměte si je pouze na potřebnou dobu. Stačí kontaktovat jednu z šesticpoboček v Praze, Hradci Králové, Teplicích, Plzni, Ostravě nebo Velkých Bílovicích a vozíky budete mít rychle k dispozici, ať už potřebujete pronájem na den, měsíc nebo rok. Půjčit si můžete vysokozdvižné vozíky, skladovou techniku, ale i speciální stroje, jako jsou terénní vozíky, pracovní plošiny pro práce ve výškách nebo přídavné zařízení a příslušenství k manipulační technice.

Jsme vám nablízku ve všech regionech, transport z nejbližší pobočky umožní rychlou dostupnost a nejnižší dopravní náklady. Společně tak můžeme vyřešit vaše sezónní špičky nebo hrozící výpadky ve vašem provozu.

Vysokozdvižné vozíky a skladová technika k pronájmu

Elektrické vysokozdvižné vozíky

Elektrické vysokozdvižné vozíky od společnosti Linde Material Handling jsou díky své speciální kompaktní nápravě vhodné pro přesné a efektivní logistické procesy.

Pronajmout

Vysokozdvižné vozíky se spalovacím motorem

Vysokozdvižné vozíky se spalovacím motorem od společnosti Linde Material Handling umožňují díky svému hydrostatickému pohonu mimořádně přesné a efektivní manipulační procesy.

Pronajmout

Nízkozdvižné paletové vozíky

Nízkozdvižné paletové vozíky od společnosti Linde Material Handling umožňují rychlou přepravu ve skladu zboží, při vykládce nákladních vozů nebo při vychystávání.

Pronajmout

Vysokozdvižné ručně vedené vozíky

Obratné, výkonné, nenáročné z hlediska údržby: Vysokozdvižné ručně vedené vozíky od společnosti Linde umožňují efektivní manipulaci s nákladem v rámci krátkých i dlouhých tras.

Pronajmout

Vysokozdvižné vozíky s nosností nad 8 tun

Exkluzivně vám můžeme nabídnout k pronájmu i těžké vozíky k manipulaci s břemeny o váze až 18 tun.

Pronajmout

Systémové vozíky pro velmi úzké uličky VNA

VNA regálové zakladače a systémové vozíky - vysoké manipulační výkony a obzvláště bezpečné manipulační procesy na minimálním prostoru – společnost Linde Material Handling navrhla své regálové zakladače a zařízení Vertical Order Picker, aby vyhovovaly nárokům v úzkých uličkách.

Pronajmout

Retrak - vysokozdvižné vozíky s výsuvným sloupem

Manipulace s náklady ve skladech vyžaduje množství ruční práce a manévrů, často v úzkém prostoru a ve velkých zdvihacích výškách. Vysokozdvižné vozíky retrak s výsuvným sloupem od společnosti Linde jsou přizpůsobeny přesně pro tyto podmínky.

Pronajmout

Vychystávací vozíky

Vychystávací vozíky od společnosti Linde poskytují díky speciálnímu konceptu návrhu rychlé, přesné a pohodlné vychystávací procesy.

Pronajmout

Tahače a plošinové vozíky

Tahače a plošinové vozíky od společnosti Linde Material Handling zajišťují rychlou a bezpečnou přepravu, a to i v případech, kdy je k dispozici velmi málo místa, a v úzkých uličkách.

Pronajmout

Další produkty k pronájmu

Terénní vozíky AUSA

Terénní čelní vysokozdvižné vozíky Ausa jsou Ideálním řešením pro manipulaci s materiálem v terénu a na nezpevněném povrchu. Kompaktní rozměry strojů umožňují zároveň pohyb ve vnitřních prostorech.

Poptat pronájem

Vysokozdvižné plošiny JLG

Pracovní plošiny pro výškové práce s dieselovým či elektrickým pohonem pro vnitřní i venkovní využití s dosahem až 58 metrů.

Poptat pronájem

Teleskopické manipulátory JLG

Víceúčelová manipulační technika pro rychlou distribuci a manipulaci materiálu ve výškách až do 17 metrů. Vhodné pro vysoké zatížení v náročných podmínkách stavebních a zemědělských provozů.

Poptat pronájem

Přídavná zařízení pro manipulační techniku

Nabízíme pronájem různých typů přídavných zařízení pro manipulační techniku. Půjčte si to, které právě potřebujete.

Poptat pronájem

*uvedené ceny jsou bez DPH, platí při pronájmu v min. délce 60 kalendářních dní a nezahrnují dopravu

Kvalita a výkon

V pronájemní flotile je k dispozici přes 1 000 strojů, zvládneme pokrýt i náročné poptávky s velkou kapacitou.

Váš provoz vyžaduje spolehlivou techniku – vozíky mají nízký počet motohodin a jsou pravidelně udržovány a kontrolovány naším týmem techniků. Díky tomu vozíky vždy odpovídají vysokým standardům společnosti Linde i příslušným právním a bezpečnostním předpisům.

Spolehliví dopravci se postarají, aby byla vypůjčená technika na určeném místě včas. Pro dopravu využíváme speciálně upravená vozidla, není tedy nutné budování vlastní rampy nebo použití komplikovaných řešení, jako jsou jeřáby apod.

Servisní podpora je k dispozici během celého pronájmu. V případě potřeby nabízíme i školení řidičů manipulační techniky.

Před

Dosažitelnost: Díky rozsáhlé síti služeb pronájmu se profesionální kontaktní osoba společnosti Linde vždy nachází v blízkém okolí.

Zaměřeni na řešení: Dokonce i v případě speciálních požadavků stanoví zkušení pracovníci společnosti Linde rychlé a flexibilní řešení individuálních potřeb.

Znalost odvětví: Kontaktní osoby společnosti Linde pro pronajímané vozíky mají díky pravidelným školením stále nejnovější technické znalosti. Poradci navíc znají konkrétní požadavky jednotlivých odvětví a při výběru vozíku mohou nabídnout kompetentní podporu.

Dostupnost: Všichni smluvní partneři společnosti Linde disponují exkluzivním vozovým parkem určeným ke krátkodobým pronájmům na jeden den až na jeden rok. Globální pronajímaný vozový park společnosti Linde zahrnuje více než 50 000 vozíků, aby se daly bez problémů splnit i speciální požadavky.

Flexibilita: Doba pronájmu se řídí flexibilně podle potřeby: od několika hodin nebo jednoho dne až do jednoho roku. Sjednanou dobu pronájmu je možné kdykoli změnit.

V průběhu

Rychlost: V případě potřeby jsou požadovaná zařízení k dispozici během 24 hodin po přijetí objednávky. Rychlou dopravu pronajatých vozíků v požadované lhůtě zorganizuje společnost Linde a zákazník nemusí vynaložit žádné úsilí.

Spolehlivost: Těsně před odesláním zkontroluje zkušený servisní technik společnosti Linde stav požadovaných vozíků. Díky tomu vozíky vždy odpovídají vysokým standardům společnosti Linde i právním a příslušným bezpečnostním předpisům.

Přizpůsobivost: Bez ohledu na to, zda dojde ke změně požadavků na pronajaté vozíky nebo na potřebnou dobu pronájmu: Služby pronájmu Linde nabízejí maximální možnou flexibilitu. Díky tomu je na vyžádání vždy k dispozici jiné zařízení nebo lze bez byrokratických průtahů zkrátit či prodloužit dobu pronájmu.

Podpora: Pokud je během pronájmu krátkodobě nutná pomoc nebo dodatečná výbava, je neustále k dispozici tým služeb pronájmu Linde, aby vám poradil nebo poskytl praktickou pomoc.

Poté

Záruka: Společnost Linde nabízí díky svému pronajímanému vozovému parku prvotřídní techniku za férových podmínek. I po skončení doby pronájmu tak máte jistotu, že se vyvarujete nečekaných překvapení.

Transparentnost: Celý proces vyřízení i fakturace je snadný a transparentní. Režijní náklady snižujeme na minimum.

Spokojenost: Pomocí pravidelných celoevropských průzkumů neustále rozšiřujeme naši nabídku a služby.

Kontakt

Potřebujete poradit? Zavolejte nám na telefon 271 078 333, napište na email pronajem@linde-mh.cz nebo poptejte pronájem pomocí formuláře

Návody k pronajímaným strojům