Používáte starou verzi webového prohlížeče. Pro využití veškerých funkcí webu aktualizujte svůj prohlížeč nebo použijte jiný.
Bohemianrings_H160_Working_092
Reference

Osvěžující výkon

To nejlepší z obou světů pro to nejlepší z přírody. Těmito slovy lze asi nejlépe popsat zkušební provoz nových vozíků Linde X35 ve společnosti Ensinger Mineral-Heilquellen. Nová výkonnostní třída elektrických vysokozdvižných vozíků přesvědčila vedoucí pracovníky tradiční společnosti vyrábějící minerální vodu jak z hlediska udržitelnosti, tak svým vynikajícím výkonem.

Zjistit více

„Jedním slovem: velkolepé!“

Odborný novinář a renomovaný expert na vysokozdvižné vozíky Theo Egberts podrobil dieselový vysokozdvižný vozík H25 a elektrický vysokozdvižný vozík X25 od společnosti Linde Material Handling podrobnému testu. A výsledek? Oba modely dosahují historických výkonnostních rekordů a určují nové standardy pro své třídy nosnosti.

Zjistit více

Dva výkonní pomocníci při plné zátěži

U rakouského specialisty na sanitární zboží, společnosti HOLTER, jezdí mezi skladem a expedicí dva vysokozdvižné vozíky L-MATIC. Jejich kolegové z masa a kostí se mezitím plně soustředí na svou skutečnou práci: vychystávání zakázek.

Zjistit více

Wienerberger s.r.o.

Společnost Wienerberger, která patří mezi nejvýznamnější výrobce stavebních materiálů v České republice, velmi dbá na ekologii, provozní náklady a bezpečnost provozu. A tak se jako jedna z prvních rozhodla pro přechod na CNG technologii. Ve svém snažení o ekologii a udržitelnost jde však společnost Wienerberger ještě dále a proto ve svém výrobním závodě v Holicích v Čechách rozhodla pro nasazení Li-Ion vysokozdvižných vozíků s 360° panoramatickou kamerou a trojitým bočním posuvem.

Zjistit více

DITON s.r.o.

Firma DITON s.r.o., která je největším výrobcem betonových výrobků na tuzemském trhu, již od roku 1999, tedy roku svého založení, plně spoléhá na manipulační techniku a její plnohodnotný servis od společnosti Linde Material Handling. V roce 2020 se firma DITON s.r.o. rozhodla pro investici a realizaci CNG plnicí stanice jejíž dodání tzv. na klíč plně zajistila společnost Linde Material Handling Česká republika.

Zjistit více

ROMOTOP, s.r.o.

Podívejte se jak jezdí flotila vysokozdvižných vozíků ve firmě ROMOTOP, s.r.o.

Přečíst příběh uživatele

MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o.

Během roku 2018 zajistilo Linde Material Handling komplexní dodávku manipulační techniky do nového distribučního centra velkoobchodu MAKRO v Kozomíně. Po dvou letech provozu monitorovací systém pro vozíky Linde connect hlásí více než 500 tisíc najetých motohodin.

Přečíst příběh uživatele

Bohemia Rings s.r.o.

Proměna kovového válce v perfektní kroužek do ložiska větrné elektrárny vyžaduje teplo a tlak - a také extrémně robustní vozíky Linde, které se nebojí rozžhaveného železa.

Přečíst příběh uživatele

Schneider Electric

Společnost Schneider Electric, která je jedním z předních poskytovatelů digitálních energetických a automatizovaných řešení, nasazením dvou automatizovaných vysokozdvižných vozíků L-MATIC AC od společnosti Linde Material Handling optimalizovala efektivitu svého logistického centra v Sant Boi de Llobregat ve Španělsku.

Přečíst příběh uživatele

Gusto AG

Množství pekáren nabízí již v 6 hodin ráno čerstvě upečené housky. Aby to bylo možné, musí být přísady často dodávány ještě během noci. Za to jsou zodpovědní velkoobchodníci, jako je společnost Gusto AG z Hohenpoldingu u Mnichova. K logistickému výkonu, který za tímto procesem stojí, jsou od nedávna používány vychystávací vozíky Linde s lithium-iontovými bateriemi.

Přečíst příběh uživatele

Wolf GmbH

Každý rok vyvíjí marketingové oddělení společnosti Wolf GmbH, která sídlí v dolnobavorské obci Mainburg a nabízí systémy pro vytápěcí, větrací, klimatizační a solární techniku, společně s vedením firmy heslo, jež by mělo být inspirací pro zaměstnance. Heslo pro rok 2016 zní „Odvaha ke změnám“, což nemohlo být z hlediska pořízení prvního automatizovaného manipulačního vozíku v podniku přesnější.

Přečíst příběh uživatele

Grass GmbH

Specialisté na panty v reinheimské společnosti Grass GmbH již mnoho let zvládají úkoly skladové a výrobní logistiky pomocí vozového parku, který se postupně rozrůstal. V této zavedené struktuře objevili odborníci ze společnosti Linde Material Handling prostřednictvím analýzy optimalizace flotily pozoruhodný potenciál. Standardizovali a zmenšili vozový park a výrazně zvýšili jeho výkonnost, nákladovou efektivitu a energetickou hospodárnost.

Přečíst příběh uživatele

Norrlands trä

V obci Älandsbro ležící necelých 400 kilometrů severně od Stockholmu se ve společnosti Norrlands trä již pět let používá vozík Linde H120 D. Tento švédský zákazník teprve nedávno rozšířil svou flotilu o další vozík Linde, který i přes svou velikost a hmotnost pracuje velice přesně.

Přečíst příběh uživatele

C. & A. Veltins

Ten, kdo každý rok uvaří několik miliónů hektolitrů plzeňského piva, radlerů, černého piva, točených limonád a míchaných pivních nápojů, potřebuje výkonnou vnitropodnikovou logistiku, aby nápoje vyexpedovala. Při řešení tohoto náročného úkolu sázejí v tradičním pivovaru C. &; A. Veltins na vozíky od společnosti Linde Material Handling.

Přečíst příběh uživatele

Yanmar Compact Equipment Europe

Úkol: během několika měsíců přeměnit bývalou výrobní halu na vysoce výkonné logistické středisko. Řešení: komplexní přístup, intenzivní výměna informací – a správný projektový partner. Typický příklad: nová logistika náhradních dílů specialisty na stavební stroje Yanmar Compact Equipment Europe v závodě Rothenburg nad Tauberem.

Přečíst příběh uživatele

Barcelona Cartonboard

Krabičky na léky běžně dostupné v obchodech mají často svou historii: Ve svém předchozím životě byly například nápojovými kartony, a tak více méně pochází přímo z odpadkového koše. Aby se ale proměnily v něco, co rádi bereme do rukou, nepotřebuje společnost Barcelona Cartonboard mnoho: separační zařízení, papírenský stroj – a tucet velkokapacitních stohovacích vozíků.

Přečíst příběh uživatele

Formule Student Germany

Služby pronájmu Linde se při soutěži Formule Student Germany již několik let starají o rychlou a profesionální montáž a demontáž i další logistické úkoly. Přitom je nutné zvládnout určité výzvy.

Přečíst příběh uživatele