Bezproblémové střídání směn pro čerstvé zboží

Množství pekáren nabízí již v 6 hodin ráno čerstvě upečené housky. Aby to bylo možné, musí být přísady často dodávány ještě během noci. Za to jsou zodpovědní velkoobchodníci, jako je společnost Gusto AG z Hohenpoldingu u Mnichova. K logistickému výkonu, který za tímto procesem stojí, jsou od nedávna používány vychystávací vozíky Linde s lithium-iontovými bateriemi.

Přečíst příběh uživatele

Flexibilní a automatizovaná přeprava zboží

Každý rok vyvíjí marketingové oddělení společnosti Wolf GmbH, která sídlí v dolnobavorské obci Mainburg a nabízí systémy pro vytápěcí, větrací, klimatizační a solární techniku, společně s vedením firmy heslo, jež by mělo být inspirací pro zaměstnance. Heslo pro rok 2016 zní „Odvaha ke změnám“, což nemohlo být z hlediska pořízení prvního automatizovaného manipulačního vozíku v podniku přesnější.

Přečíst příběh uživatele

Schneider Electric

Společnost Schneider Electric, která je jedním z předních poskytovatelů digitálních energetických a automatizovaných řešení, nasazením dvou automatizovaných vysokozdvižných vozíků L-MATIC AC od společnosti Linde Material Handling optimalizovala efektivitu svého logistického centra v Sant Boi de Llobregat ve Španělsku.

Přečíst příběh uživatele

PŘÍPADOVÉ STUDIE

Individuální řešení pro papírenský průmysl

Krabičky na léky běžně dostupné v obchodech mají často svou historii: Ve svém předchozím životě byly například nápojovými kartony, a tak více méně pochází přímo z odpadkového koše. Aby se ale proměnily v něco, co rádi bereme do rukou, nepotřebuje společnost Barcelona Cartonboard mnoho: separační zařízení, papírenský stroj – a tucet velkokapacitních stohovacích vozíků.

Přečíst příběh uživatele

Použití na závodní dráze

Služby pronájmu Linde se při soutěži Formule Student Germany již několik let starají o rychlou a profesionální montáž a demontáž i další logistické úkoly. Přitom je nutné zvládnout určité výzvy.

Přečíst příběh uživatele