Používáte starou verzi webového prohlížeče. Pro využití veškerých funkcí webu aktualizujte svůj prohlížeč nebo použijte jiný.

Ruční paletové vozíky jsou mnohostranní pomocníci, kteří nesmějí chybět v žádném skladu. Ať už se jedná o úzké uličky, těsné ložné plochy nákladních vozů nebo strmé rampy, kdekoli je potřeba rychle a efektivně přesouvat velké objemy zboží a těžké náklady na krátké vzdálenosti, jsou tyto obratné a snadno ovladatelné vozíky správnou volbou. Díky svým kompaktním rozměrům a precizním řídicím systémům se ruční paletové vozíky od společnosti Linde Material Handling výborně ovládají i ve stísněných podmínkách.

Ruční paletové vozíky se ovládají hlavně prostřednictvím ruční vidlice. Pomocí ergonomické rukojeti oje, kterou lze ovládat jednou rukou, je možné pohodlně manévrovat dokonce i těžkým přepravovaným zbožím. Velký úhel vychýlení oje usnadňuje obsluze přesné polohování ručního paletového vozíku na problémových místech. Díky nízkému valivému odporu řídicích i pojezdových kol vyžaduje tažení a posouvání ručních paletových vozíků Linde jen malou sílu. Jejich robustní konstrukce a prachotěsná hydraulika se navíc ideálně hodí pro dlouhé a náročné nasazení.

Ruční paletové vozíky od společnosti Linde

M25

Manuální paletové vozíky M25 mají mimořádně robustní konstrukci, díky čemuž mohou přepravovat o 25 procent větší hmotnost než srovnatelné modely.

Zjistit více

M25 Scale+

Manuální paletový vozík M25 Scale+ disponuje vysokou nosností a systémem vážení, který přesně zaznamená naložené množství.

Zjistit více

M10 X/XE

Nízkozdvižné paletové vozíky s nůžkovým zdvihem M10 X a M10 XE od společnosti Linde Material Handling zdvihají vidlice pomocí nůžkového zdvihu do ideální pracovní výšky. Tudíž je možné je flexibilně použít pro přepravu, vychystávání nebo jako pracovní plošinu.

Zjistit více

Pomocník do každého skladu

Vysoká nosnost, flexibilita a snadná ovladatelnost: Se správným ručním paletovým vozíkem zvládnete nejrůznější přepravní úkoly rychle a bez komplikací. Kvalitní ocelový podvozek ručních paletových vozíků Linde zajišťuje, že obsluha může po celou cestu plně využívat maximální nosnost vozíku a udržovat permanentní výkon překládky na vysoké úrovni. Intuitivní ovládání a ergonomický design ručních paletových vozíků usnadňují obsluze práci při manévrování a zvedání zvláště těžkého zboží. Vidlice všech ručních paletových vozíků Linde jsou vybaveny nájezdovými kolečky pro snadný nájezd do palety. Funkce rychlého zdvihu umožňuje rychlejší naložení lehčího nákladu o hmotnosti až 200 kilogramů.

Výměna baterie u tahače Linde pomocí ručního paletového vozíku Linde M25

Správný ruční paletový vozík pro každou potřebu

Jednotlivé ruční paletové vozíky od společnosti Linde lze dokonale přizpůsobit konkrétním požadavkům na místě. Dostupné jsou také různě dlouhé vidlice nebo speciální pneumatiky z polyuretanu, které zajišťují velmi tichou přepravu zboží. Speciální modelové varianty, např. nůžkové paletové vozíky nebo paletové vozíky s integrovanou váhou, jsou zárukou, že pro každý úkol máte přesně ten správný ruční paletový vozík.

Standard mezi ručními paletovými vozíky

Chcete-li rychle a efektivně přepravovat zboží na krátké vzdálenosti, jasnou volbou je ruční paletový vozík M25 od společnosti Linde. Jeho maximální nosnost je 2 500 kg a díky robustnímu ocelovému podvozku může přepravovat o 25 procent vyšší hmotnost než srovnatelné modely stejné velikosti. Díky prachotěsné konstrukci hydrauliky je tento vozík i v nejnáročnějších podmínkách nezdolným všestranným pomocníkem při každodenní práci ve skladu.

Pro optimální manévrování na malém prostoru lze oj ručního paletového vozíku vychýlit až do úhlu 105 stupňů. Široká rukojeť oje obklopuje ruce a chrání je před nárazy při manévrování. Hluboko posazený podvozek zároveň zabraňuje možnému poranění nohou. Standardní verze tohoto ručního paletového vozíku z nerezavějící oceli s otevřenými vidlicemi se výborně hodí pro použití v pracovním prostředí s vysokou vlhkostí. Rozšířená verze z nerezavějící oceli se zavřenými vidlicemi je ideálním řešením pro pracovní prostředí s vysokými hygienickými standardy.

Zjistit více o vozíku M25
Ruční paletový vozík M25 od společnosti Linde Material Handling je vhodným pomocníkem do každého skladu.

Paletový vozík s váhou: vlastní hmotnostní kategorie

Ruční paletový vozík M25 Scale+ od společnosti Linde Material Handling s integrovanou váhou

S vozíkem M25 Scale+ od společnosti Linde je možné zvládnout vážení i přepravu v jednom jediném pracovním kroku. Tento ruční paletový vozík je vybaven integrovanou váhou, která zváží hmotnost přepravovaného zboží s přesností na půl kilogramu a na přání ji digitálně zaprotokoluje. Tím se ušetří dlouhé cesty k externím přesným vahám a významně se zvýší výkon překládky.

Ruční paletové vozíky této modelové řady mají díky své torzně tuhé konstrukci nezvykle vysokou nosnost, která umožňuje přepravovat maximální užitečný náklad 2 500 kg. Pryžová řídicí kola tlumí otřesy a zajišťují hladké jízdní vlastnosti. Díky najížděcím kolečkům na špičkách vidlic nemusí obsluha při nabírání palety vynaložit téměř žádnou sílu.

Více podrobností o vozíku M25 Scale +

Nůžkové ruční paletové vozíky: otázka výšky

Modely M10 X a M10 XE od společnosti Linde představují zvláštní variantu ručního paletového vozíku: takzvaný nůžkový paletový vozík. Funkce nůžkového zvedání umožňuje obsluze zvednout vidlice vozíku do pohodlné výšky až 800 mm, která šetří záda. Oba modely se od sebe mírně liší: Nůžkový zdvih vozíku M10 X se ovládá ručně prostřednictvím oje. Vozík M10 XE je vybaven elektrickým zdvihacím pohonem, který zvedá palety a další přepravované zboží do požadované výšky stisknutím tlačítka.

Oba modely nůžkového paletového vozíku jsou vybaveny zesílenou ojí a torzně tuhým podvozkem, který je dimenzovaný na maximální nosnost 1 000 kg. V pracovní výšce nad 400 mm zajišťují dodatečnou stabilitu malé čepy na levé a pravé straně řídicích kol. Nůžkové paletové vozíky se výborně uplatní především jako mobilní pracovní plošina nebo při vychystávání v nejužším prostoru.

Zjistit více o vozíku M10 X a M10 XE
Ruční paletové vozíky M10 X a M10 XE od společnosti Linde Material Handling s funkcí nůžkového zdvihu