Používáte starou verzi webového prohlížeče. Pro využití veškerých funkcí webu aktualizujte svůj prohlížeč nebo použijte jiný.
Regenerace trakčních baterií
Delší život pro vaše baterie

Centrum pro regeneraci trakčních baterií

Centrum pro regeneraci trakčních baterií

Dosluhuje vaše trakční baterie ve vozíku? Neutrácejte za novou, dokud to není opravdu nutné. V našem Centru pro regeneraci trakčních baterií vám prodloužíme životnost baterií pro elektrické vozíky. Podle našich zkušeností je možné 82 % baterií vrátit do života, i když už to vypadá, že jsou pro provoz již ztracené.

Naše know-how

Každá elektrolytická baterie je složena z jednotlivých článků. Celá baterie je silná tak, jako její nejslabší článek. Pokud nějaký článek již nestačí požadavkům provozu, je třeba jej regenerovat nebo vyměnit. Regenerace baterií a jejich článků se provádí speciálním elektrickým a elektrochemickým způsobem, který jsme v našich centrech dovedli do dokonalosti. A v případě potřeby dokážeme vyměnit článek za jiný, který bude mít odpovídající vlastnosti. Měníme pouze články, které jsou potřeba. A vy ušetříte náklady.

Objednejte si návštěvu našeho technika ještě dnes!

I my v Linde Material Handling využíváme naše bateriová centra pro několik set elektrických vozíků naší pronájemní flotily. Protože potřebujeme, aby baterie v našich vozících bezproblémově fungovaly co nejdéle.