Používáte starou verzi webového prohlížeče. Pro využití veškerých funkcí webu aktualizujte svůj prohlížeč nebo použijte jiný.
Hydrostat
Hydrostatický pohon

Úsporný

Hydrostatika Linde pracuje bez převodovky, spojky, diferenciálu i bubnových brzd. Výsledkem tohoto systému je nízká spotřeba a snížení servisních nákladů.

Efektivní

Díky hydrostatickému pohonu a systému Linde Load Control ovládá řidič za všech okolností všechny jízdní funkce i funkce zvedacího sloupu přesně a rychle.

Přesný

Díky jemnému ovládání, bez převodovky, reagují veškeré komponenty vozíků Linde s minimálním zpožděním a tím zaručují naprosto přesnou manipulaci i při velkém zatížení

Jak to funguje?

U hydrostatického pohonu pohání spalovací motor čerpadlo. To přenáší prostřednictvím tlaku oleje v rámci uzavřeného okruhu sílu na oba hydraulické motory na hnací nápravě. Řidič ovládá množství a směr proudění oleje a tím rychlost a směr jízdy pomocí dvou pedálů – dvoupedálového řízení Linde. Vysokozdvižný vozík mění sám směr jízdy na základě změny pedálu. Přitom vozík brzdí prostřednictvím uzavřeného okruhu oleje a brzdový systém není potřeba. To samé platí pro spojku a převodovku. Hydrostatický pohon Linde tak pracuje plynule, absolutně rovnoměrně a hladce. Díky tomuto inovativnímu přenosu hnací síly disponují vidlicové vysokozdvižné vozíky se spalovacím motorem od společnosti Linde jemným ovládáním a efektivitou.

Linde_Hydrostatik_english_tn