Používáte starou verzi webového prohlížeče. Pro využití veškerých funkcí webu aktualizujte svůj prohlížeč nebo použijte jiný.
ic_truck-H25_H35_EVO-3933_1236
Naklápěcí písty

Citlivý

  • Díky pístům s dlouhým chodem na střeše kabiny lze pohyb celého stožáru ovládat s přesností na desetiny milimetrů bez nežádoucích vibrací. Kombinace těchto funkcí a pružného uložení zajišťuje přesnou a bezpečnou manipulaci s nákladem.

Průhledný

  • Celý systém zdvihacího zařízení je díky menšímu množství komponentů daleko lépe průhledný pro obsluhu a tím zajišťuje dokonalý přehled při práci s manipulovaným materiálem

Pevný

Unikátní konstrukce nakápěcích pístů na střeše markatně zvyšuje tuhost rámu nad řidičem a zároveň i kompletního zdvihacího zařízení. Celé zdvihací zařízení je díky horním pístům pevnější jak v krutu, tak v náklonu.

ic_truck-H25_H35_EVO-3942_597

Proč?

Revoluční řešení naklápěcích pístů stožáru umístěných na vrchní části stroje zvyšuje odolnost zvedacího zařízení v krutu i v náklonu a díky silent blokům velmi dobře zabraňuje přenosu vibrací na obsluhu a tím přispívá k maximálně pohodlnému a úspornému provozu.