Používáte starou verzi webového prohlížeče. Pro využití veškerých funkcí webu aktualizujte svůj prohlížeč nebo použijte jiný.

Linde Material Handling má novou administrativní budovu, jejíž součástí je svět zážitků "Linde Experience Hub"

10. 11. 2023

Společnost Linde Material Handling (MH) má od října ve svém sídle v Aschaffenburgu další kancelářskou budovu. Nová stavba o celkové rozloze 6 000 m2 na šesti podlažích byla postavena v bezprostřední blízkosti stávajícího sídla. Součástí rozšířeného administrativního komplexu je nyní také "Linde Experience Hub", nově vybudovaný sál o rozloze 5 500 m2 pro účely školení a vzdělávání, prezentace výrobků a pořádání velkých i malých akcí.

Po více než roce a půl výstavby byla nová kancelářská budova připravena k nastěhování a zaměstnanci obou komplexů budov, které od sebe dělí jen úzká ulice, se sešli na kolaudačním večírku. Dokončením budov Headquarter West a Headquarter East, jak se budovy označují, bylo dosaženo hlavního cíle expanze na náměstí Carl-von-Linde-Platz: podařilo se sjednotit satelitní pracoviště, která byla dříve roztroušena po celém území města, a celý tým centrály Linde MH se nyní nachází na jednom místě. "Konstrukce a vybavení nové budovy poskytují prvotřídní pracovní prostředí pro spolupráci mezi zaměstnanci v Aschaffenburgu, stejně jako pro celoevropskou prodejní a servisní organizaci Linde, obchodními partnery a další stakeholdery, řekla Ulrike Justová, výkonná viceprezidentka pro prodej a servis Linde MH EMEA při slavnostním otevření. "Rozšíření centrály podtrhuje naši atraktivitu jako mezinárodního zaměstnavatele, který nabízí širokou škálu kariérních příležitostí."

Nový kancelářský komplex zohledňuje potřeby a požadavky měnícího se světa práce. Poprvé se v závodě Linde MH v Aschaffenburgu používá systém sdílených pracovních stolů. Místo pevného pracovního místa si zaměstnanci po příchodu do kanceláře sednou k volnému stolu v prostoru svého oddělení. Kromě otevřených kanceláří se stoly je na každém patře řada dalších místností, které lze využít k různým účelům. Patří mezi ně malé a velké zasedací místnosti s různým vybavením a nejmodernější prezentační technikou pro kreativní brainstorming, knihovna pro osamělou práci v klidném prostředí. Kromě toho se zde nachází světlá, rozlehlá odpočinková zóna, která je vybavena kuchyňským koutem, barovými stoly a židlemi a také lounge nábytkem pro spontánní výměnu informací a nápadů.

Linde Experience Hub, vzdálený jen pár kroků, překlenuje propast mezi teorií a praxí a poskytuje prvotřídní funkční zázemí pro širokou škálu aktivit - od prezentací pro jednotlivé skupiny hostů až po velké zákaznické akce nebo eventy pro evropskou či globální prodejní a servisní organizaci Linde MH. Hala je vybavena vysokoregálovým skladem, flexibilní otevřenou plochou s rampami pro nákladní automobily a různými výstavními plochami, kde se návštěvníci mohou na vlastní kůži seznámit s řešeními a inovacemi společnosti Linde MH. Přibližně polovina prostorné haly je k dispozici pro prezentace vozidel a témat. Kromě toho je možné využít školicí a zasedací místnosti na dvou úrovních, recepce, servisní prostory, zázemí pro catering a početná místa k sezení.