Používáte starou verzi webového prohlížeče. Pro využití veškerých funkcí webu aktualizujte svůj prohlížeč nebo použijte jiný.

Ulrike Just přebírá odpovědnost za značku Linde Material Handling

31. 10. 2023

Společnost Linde Material Handling (MH), která se specializuje na intralogistiku, nově nastavuje odpovědnosti v oblasti strategického řízení značky, prodeje a servisu. V této souvislosti společnost jmenovala Ulrike Justovou (43) výkonnou viceprezidentkou pro prodej a servis Linde MH pro region EMEA s účinností od 4. října 2023.

Zkušená manažerka s sebou přináší dlouholeté zkušenosti v oblasti strategického rozvoje obchodu i operativního řízení prodeje a servisu. Naposledy byla Ulrike Justová zodpovědná za prodej a servis společnosti KION Industrial Trucks & Services (ITS) ve Velké Británii a Irsku. Předtím působila jako vedoucí oddělení rozvoje obchodu ve společnosti Linde MH, kde hrála klíčovou roli při vytváření firemní strategie společnosti.
Jako výkonná viceprezidentka pro prodej a servis přebírá odpovědnost za ještě těsnější sladění Linde Material Handling s budoucími potřebami zákazníků, přizpůsobení měnícím se požadavkům trhu a za vedení realizace v celém regionu EMEA.

"Značka Linde je symbolem nejvyšší úrovně výkonu, zaměření na zákazníka a spolehlivosti v oboru manipulace s materiálem. Naši zaměstnanci s nadšením plní požadavky zákazníků a zvyšují účinnost a efektivitu jejich vnitropodnikového toku materiálu," říká Ulrike Justová, nová vrcholová manažerka dohlížející na portfolio nabídky, marketingu, prodeje a servisu značky Linde. "Chci zajistit, abychom tyto hodnoty i nadále naplňovali - prostřednictvím našich produktů, softwarových řešení a služeb, ale také v úzké spolupráci s našimi zákazníky." Podstatně se také rozšíří portfolio řešení na míru, aby ještě lépe vyhovovalo specifickým individuálním požadavkům široké škály odvětví.

Ulrike Just získala titul MBA v oboru obchodní administrativy na Harvard Business School. Než v roce 2017 nastoupila do Linde MH v Aschaffenburgu, měla již za sebou úspěšnou mezinárodní kariéru, kdy zastávala různé manažerské pozice v investiční společnosti Bain Capital, Linde AG a Boston Consulting Group, kde se svými týmy plánovala a úspěšně realizovala projekty ve Velké Británii, USA, Rusku a Jižní Africe.