Používáte starou verzi webového prohlížeče. Pro využití veškerých funkcí webu aktualizujte svůj prohlížeč nebo použijte jiný.

Linde Material Handling získala ocenění v soutěži časopisu “materialfluss PRODUKT ROKU 2024"

21. 3. 2024

Společnost Linde Material Handling (MH) se umístila na prvním místě v kategorii "Průmyslové vozíky a příslušenství" v soutěži "materialfluss PRODUKT ROKU 2024". Řada elektrických vysokozdvižných vozíků Linde X35 až X50 zvítězila u odborné veřejnosti a získala nejvíce hlasů. Dalšího úspěchu dosáhla společnost Linde MH se svým řešením "Linde Energy Manager" založeným na umělé inteligenci, které obsadilo druhé místo v kategorii "Logistika a doprava". Cílem ocenění je vyzdvihnout inovace v oblasti logistiky a intralogistiky. Slavnostní předávání cen se konalo 13. března v Mnichově.

Odborný časopis "materialfluss", vydávaný společností WEKA Business Medien, již popáté hledal technicky vyspělé, inovativní produkty a řešení, které nabízejí významné výhody pro zákazníky. Společnosti mohly přihlašovat své produkty do šesti kategorií: "Skladovací, regálové a skladové vybavení", "Systémy vychystávání", "Balení a expedice", "Dopravní a zdvihací technika", "Průmyslové vozíky a příslušenství", "Logistika a doprava" a "Projekt roku". Všechny přihlášené práce byly čtenářům podrobně představeny ve zvláštním vydání a současně bylo spuštěno hlasování na webovém portálu. Po zhruba dvou a půl měsících bylo 18. února online hlasování ukončeno.

Elektrické vysokozdvižné vozíky Linde X35 - X50: vysoký výkon, nižší emise

V kategorii "Průmyslové vozíky a příslušenství" zaujaly odbornou veřejnost nejvíce elektrické vysokozdvižné vozíky Linde X35 až X50 s nosností 3,5 až 5,0 tuny. Poprvé nyní mohou bateriové protizávažové vozíky přemisťovat náklady v náročných venkovních aplikacích s nízkou hlučností a emisemi, přičemž jsou stejně výkonné, robustní a pohodlné jako vozíky Linde vybavené spalovacími motory. To pomáhá společnostem s vysokými nároky na výkon vozidel, jako jsou například společnosti z papírenského, dřevozpracujícího, nápojového a chemického průmyslu, učinit svou intralogistiku udržitelnější a klimaticky neutrální.

"Jsme potěšeni výsledkem hlasování a rádi bychom poděkovali všem příznivcům značky Linde za jejich účast a velkou podporu. Skutečnost, že jsme se v jedné kategorii umístili na prvním místě a v druhé na druhém, je pro nás obrovskou poctou a jsme nesmírně hrdí," uvedla Dr. Monika Laurent-Junge, senior ředitelka marketingu a komunikace značky Linde Material Handling, která převzala ocenění z rukou laudátora Daniela Schillinga, šéfredaktora časopisu "materialfluss".

Linde Material Handling, společnost ze skupiny KION, je celosvětově působící výrobce vysokozdvižných a skladových vozíků a poskytovatel řešení a služeb pro intralogistiku. Společnost má prodejní a servisní síť ve více než 100 zemích a je zastoupena ve všech hlavních regionech světa.