Používáte starou verzi webového prohlížeče. Pro využití veškerých funkcí webu aktualizujte svůj prohlížeč nebo použijte jiný.
Logitrans
logitrans_logo

Speciální manipulační technika pro speciální potřeby provozů určená k přepravě a manipulaci s různorodými nestandardními břemeny. U techniky je kladen důraz na ergonomii, ochranu zdraví a přizpůsobení potřebám zaměstnanců.

Výhody řešení Logitrans:

  • využití jednoho stroje pro více druhů manipulace prostřednictvím volitelných adaptérů (např. změna paletového zakladače na manipulátor sudů nebo rolí)
  • modifikace stroje dle nároků provozu zákazníka
  • ergonomie manipulační techniky snižuje riziko vzniku problémů pohybového aparátu zaměstnanců a s tím související pracovní neschopnosti

Přehled modelů Logitrans

Logitrans Highlifter

Highlifter - elektrický

Kvalita v pracovní výšce

Zdvižný vozík může přepravovat a zvedat palety do správné pracovní výšky a je velmi šetrný k okolí, paletám i zboží. Zdvižný vozík má elegantní design se zaoblenými rohy.

Konstrukce zabraňuje pracovním úrazům a přetížení operátora - důraz je kladen na bezpečnostní a ergonomické pracovní podmínky operátora. Například ergonomicky tvar rukojeti zajišťuje uživateli správné držení.

Logitrans Highlifter Inox

Highlifter Inox

Zdvižný vozík, Inox
Hygiena v pracovní výšce

Optimální hygiena - u nerezového zdvižného vozíku je minimalizováno riziko bakteriální kontaminace. Nerezové materiály jsou vyvinuty pro prostředí, kde je nutná přísná hygiena pro povrchy, které jsou v přímém kontaktu s manipulovaným zbožím, např. maso, ryby nebo léky.

Vysoká flexibilita a efektivita - jeden produkt může přepravovat a zvedat paletu do správné pracovní výšky. Konstrukce zabraňuje průmyslovým úrazům a namáhání operátora - důraz je kladen na bezpečnost a ergonomii.

Vysoká kvalita je zajištěna prostřednictvím rozšířeného testovacího programu ve spolupráci s odborníky na bezpečnost a ochranu zdraví.

Logitrans Highlifter ruční

Highlifter - ruční

Ruční zdvižný vozík
Kvalita v pracovní výšce!

Zdvižný vozík může přepravovat a zvedat paletu do správné ergonomické pracovní výšky a je velmi šetrný ke svému okolí, paletám a zboží. Zdvižný vozík má elegantní design se zaoblenými rohy.

Konstrukce zabraňuje průmyslovým úrazům a zatížení operátora - důraz je kladen na bezpečnostní a ergonomické pracovní podmínky. Například ergonomická rukojeť zajišťuje operátorovi správné držení.

Vysoká kvalita je zajištěna prostřednictvím rozšířeného testovacího programu ve spolupráci s odborníky na bezpečnost a ochranu zdraví.

Logitrans Logiflex AC

Logiflex - elektrický

Flexibilní manipulace se zbožím

Vysoká flexibilita a efektivita - s jediným zařízením lze zboží přepravovat, zvedat a manipulovat mnoha různými způsoby.

Konstrukce se zaměřuje na bezpečnostní a ergonomické pracovní podmínky uživatele - Logiflex lze přizpůsobit individuálnímu uživateli a ergonomická rukojeť zajišťuje pohodlné držení.

Optimální využití prostoru - kompaktní a obratný.

Vysoká kvalita je zajištěna prostřednictvím rozšířeného testovacího programu a ve spolupráci s odborníky na bezpečnost a ochranu zdraví.

Logitrans Logiflex Mini

Logiflex Mini

Lehký, flexibilní a bezpečný!

Logiflex Mini je lehký a obratný plně poháněný stohovač - vaše nejlepší volba pro manipulaci s lehkým nákladem v menších skladovacích a nákupních oblastech. Manipulace je možná se všemi druhy palet (včetně uzavřených)

Konstrukce se zaměřuje na bezpečnostní a ergonomické pracovní podmínky uživatele. Logiflex Mini lze přizpůsobit jednotlivým uživatelům a ergonomická rukojeť zajišťuje pohodlné držení.

Žádné poškození okolí, palet ani zboží díky elegantnímu designe se zaoblenými rohy.

Logitrans Logitilt

Logitilt - elektrický

Elektrický Logitilt s rozkročenými nohami

Přepravní, přepravní a naklápěcí bedny a přepravky na paletách - také uzavřené

Konstrukce se zaměřuje na bezpečnostní a ergonomické pracovní podmínky uživatele - krabice Logitilt Can Tilt a přepravky do 90 °. Uživatel se nemusí ohýbat ani natahovat, aby dosáhl komponentů na dně přepravky nebo krabice - to platí jak pro pracovní, tak pro pracovní polohy.

Vysoká kvalita je zajištěna prostřednictvím rozšířeného testovacího programu a ve spolupráci s odborníky na bezpečnost a ochranu zdraví.

Logitrans Kotoučový rotátor

Kotoučový rotátor

Přeprava, zvedání a rotace těžkých cívek

Při přepravě, zvedání a rotaci těžkých válců je kotoučový rotátor tou správnou volbou! Je kompaktní, velmi snadno ovladatelný a zajišťuje uživateli ergonomicky správné pracovní podmínky.

Nosnost až 500 Kg
Průměr úchytů od Ø120 mm do Ø 1270 mm (uchopovací ramena lze otevřít 1300 mm)

rotator-adj-box-holders-1

Krabicový rotátor

Rotátor s nastavitelnými držáky krabic

Optimalizujte pracovní podmínky - zaměřte se na bezpečnost!

Rotátor s nastavitelnými držáky je jedinečným a flexibilním řešením pro firmy, které vyžadují manipulaci s krabicemi různých šířek (upraveno pomocí rukojeti - šířky mezi 800 mm a 1200 mm).

Rotátor může naklápět klece i bedny, uživatel tedy může snadno dosáhnout obsahu bez natahování, ohýbání a napínání zad. Nosnost držáku je 1000 kg, a to i při naklápění o více než 90 °. Výhody:

  • Nízké náklady na údržbu - žádná relé a opotřebitelné díly
  • Velký, přehledný a programovatelný dotykový display
  • Snadno nastavitelný stupeň náklonu a rychlosti otáčení

Logitrans sudový vřetenový rotátor

Sudový vřetenový rotátor

Flexibilní manipulace se sudy!

Manipulace se sudy ve vodorovné i svislé poloze.

Vyprázdnění, otáčení a doprava sudů.

Manipulace se standardními ocelovými a plastovými sudy.

Speciální řešení pro manipulaci se sudy z rozlišných materiálů a s rozdílnými rozměry

Zaměření na bezpečnost - sudy jsou upevněny pružnými chapadly, zajišťovací deskou a horním zámkem, které zabraňují samovolnému uvolnění sudu.

Logitrans paletový vozík Panther

Panther

Ruční paletový vozík, Panther
Optimální pracovní podmínky pro uživatele.

Ergonomická rukojeť a speciální kola zajišťují minimální spouštěcí sílu a zároveň snadnou manipulaci i s velmi těžkými paletami - jak při tahání, tak při tlačení vozíku.

Žádné poškození okolí, palet a zboží - díky zaobleným rohům.

Konstrukce zabraňuje průmyslovým úrazům a zatížení uživatele - důraz je kladen na bezpečnostní a ergonomické pracovní podmínky.
Vysoká kvalita je zajištěna prostřednictvím rozšířeného testovacího programu ve spolupráci s odborníky na bezpečnost a ochranu zdraví.

K dispozici jsou různé délky vidlic od 600 mm do 2400 mm a rozpětí vidlic od 350 mm do 1100 mm (Panther Flex)

Elektrický paletový vozík Logitrans Panther Maxi

Panther Maxi

Plně poháněný paletový vozík, Panther Maxi
Nosnost1800 kg a AC technologie

Vysoká flexibilita a efektivita - Panther Maxi se pohybuje snadno a tiše, je vhodný pro různé druhy palet a do uzavřených prostorů.

Žádné poškození okolí, palet a zboží díky zaobleným rohům.

Konstrukce se zaměřuje na bezpečnostní a ergonomické pracovní podmínky operátora. Ergonomická rukojeť poskytuje uvolněné držení.
Vysoká kvalita je zajištěna prostřednictvím rozšířeného testovacího programu, ve spolupráci s odborníky na bezpečnost a ochranu zdraví.

Nerezový paletový vozík Logitrans Panther Inox Plus

Panther Inox Plus

Ruční paletový vozík, Inox Plus
Optimální hygiena - u nerezového paletového vozíku je minimalizováno riziko bakteriální kontaminace

Panther Inox Plus byl vyvinut ve spolupráci s mlékárenskými společnostmi pro použití v prostředích, kde jsou hygienické požadavky přísné a kde je vozík vystaven agresivnímu prostředí a důkladnému čištění.

Žádné poškození okolí, palet a zboží - Panther má elegantní design se zaoblenými rohy.

Konstrukce zabraňuje průmyslovým úrazům a zatížení uživatele - důraz je kladen na bezpečnostní a ergonomické pracovní podmínky. Ergonomická rukojeť zajišťuje pohodlné držení.

Vysoká kvalita je zajištěna prostřednictvím rozšířeného testovacího programu ve spolupráci s odborníky na bezpečnost a ochranu zdraví.

Stohovač Logitrans Inox

Ruční stohovač Inox

Ruční stohovač Inox, (také s rozkročenými nohami)
Optimální hygiena - u nerezového zakladače je minimalizováno riziko bakteriální kontaminace.

Nerezové výrobky jsou vyvinuty pro prostředí, kde je nutná přísná hygiena a které jsou v přímém kontaktu s manipulovaným zbožím, např. maso, ryby nebo léky.

Nerezový ruční stohovač je k dispozici také s rozkročenými nohami, takže je možné přepravovat, zvedat a manipulovat se zbožím na všech typech palet - také na uzavřených paletách.

Konstrukce se zaměřuje na bezpečnostní a ergonomické pracovní podmínky uživatele. Ergonomická rukojeť například poskytuje správné držení.

Vysoká kvalita je zajištěna prostřednictvím rozšířeného testovacího programu ve spolupráci s odborníky na bezpečnost a ochranu zdraví.

Paletový vozík Logitrans WSP 2200

WSP 2200

Vysokozdvižný paletový vozík, WSP 2200
Úspora času pomocí paletového vozíku

Vysokozdvižný paletový vozík, WSP 2200, může najednou přepravovat i vážit zboží. Není tak potřeba ztrácet čas s další přepravou a nakládkou! Díky vysoké přesností se výborně hodí pro vážení zboží ve skladovacích prostorech, pro kontrolu vstupujícího zboží a zboží, které má být odesláno atd.

Vážicí systém má čtyři silné vážicí komory a pevný a chráněný displej, který má logické a jednoduché nastavení a je velmi uživatelsky příjemný! Je centrálně umístěný a čtení lze provádět rychle a jednoduše.

Konstrukce paletového vozíku je pevná a robustní. Obsluha a údržba je velmi snadná.

Chcete vědět více o speciální manipulační technice? Kontaktujte nás na telefonu 724 169 514 nebo na e-mailu reseni@linde-mh.cz