Vychystávací vozík MV01

Kompaktní vychystávací zařízení pro malé díly

S lehkostí sobě vlastní

Vychystávací zařízení pro malé díly MV01 je kompaktní vozík, který se díky své ovladatelnosti hodí pro celou řadu použití ve skladu. Široká nabídka vybavení umožňuje optimální přizpůsobení vozíku jakémukoliv úkolu, ať už je to vychystávání ve třetí úrovni regálu, nebo údržba skladu. Plošinu je možné zvednout až do třímetrové výšky, takže obsluha snadno dosáhne na zboží ve výšce 4,6 metru. Stabilní sloup zajišťuje vychystávání ve druhé a třetí úrovni s nosností do 100 kilogramů. Díky celkové délce pouhých 1140 milimetrů je přitom vozík velmi obratný a snadno manévrovatelný v úzkých uličkách. Tato pohyblivost přináší úlevu zaměstnancům a přispívá k vyššímu manipulačnímu výkonu ve skladu. Díky lithium-iontové baterii lze vozík kdykoli dobíjet, takže je pracovníkům ve skladu k dispozici bez delší přestávky.

Vlastnosti

Bezpečnost

Při vychystávání ve vyšších úrovních je na prvním místě bezpečnost pracovníků ve skladu. Vozík například automaticky omezí rychlost, pokud je nadzvednutá kabina, a tím předchází nehodám. Dveře se automaticky zamknou, aby je nebylo možné neúmyslně otevřít. Tím se zajistí, že při zvedání a spouštění plošiny zůstane obsluha chráněná uvnitř kabiny. Senzory na obou madlech evidují, zda řidič drží ovládací jednotku oběma rukama. Vozíkem je možné pohybovat jen tehdy, když navíc stojí na dvojitém pedálu. To snižuje riziko chybného ovládání a nebezpečí zranění. Výstražná světla a zvukové signály zvyšují bezpečnost zaměstnanců okolo vozíku během provozu.

 • Omezená rychlost při zvednuté kabině
 • Automatické zamykání dveří
 • Senzory na obou madlech snižují riziko poranění
 • Dvojitý pedál jako tlačítko mrtvého muže

Ergonomie

Efektivita vychystávání závisí velkou měrou na pracovní zátěži řidiče. Pracovní prostředí vozíku MV01 je proto vysoce ergonomicky dimenzované a vyznačuje se mimo jiné prostornou kabinou, ve které může řidič pohodlně pracovat. Všechny ovládací prvky jsou uspořádané tak, aby se na ně pohodlně dosáhlo. Výšku nákladní plošiny může obsluha elektricky nastavit, takže na ni velmi dobře vidí a může zboží bezpečně položit.

 • Prostorná kabina
 • Snadná dosažitelnost všech řídicích prvků
 • Elektricky nastavitelná výška nákladní plošiny pro optimální výhled

Manipulace

Díky stabilní konstrukci je možné zvednout plošinu až do tří metrů. Obsluha pak snadno dosáhne do výšky 4,6 metru. Celková délka pouhých 1140 milimetrů zajišťuje, že vychystávací zařízení pro malé díly se snadno řídí dokonce i v úzkých uličkách a zatáčkách. Snadná manévrovatelnost snižuje tělesnou zátěž zaměstnanců ve skladu a zvyšuje jejich produktivitu. Stejnosměrný motor zrychluje vozík až na 6,5 km/h. Vozík může navíc současně jet i zdvihat. Díky tomu se obsluha dostane na požadované místo v regálu nejrychlejší cestou. Integrovaná nabíječka umožňuje dobíjení lithium-iontové baterie během krátkých přestávek, takže vozík je dostupný po celou směnu.

 • Plošina se zdvihem 3 metry, výška dosahu až 4,6 metru
 • Vysoká manévrovatelnost v úzkých uličkách a zatáčkách
 • Současná jízda i zdvih
 • Dobíjení lithium-iontové baterie

Servis

Lithium-iontové baterie vychystávacího zařízení pro malé díly MV01 jsou bezúdržbové a přispívají k vysoké energetické efektivitě a dostupnosti vozíků. Systém správy baterie vozíku zajišťuje vysokou výkonnost a dlouhou životnost baterie. Téměř bezúdržbový stejnosměrný hnací motor snižuje servisní náklady. Všechny komponenty jsou pro servisního technika snadno přístupné, což urychluje a zjednodušuje opravy. Údaje o vozíku lze přes přípojku sběrnice CAN přenést do notebooku a zobrazit.

 • Bezúdržové lithium-iontové baterie
 • Snížené servisní náklady díky stejnosměrnému hnacímu motoru
 • Snadno přístupné součásti
 • Systém správy baterie prodlužuje životnost baterie

Technické údaje

Model Nosnost / Náklad Zdvih Rychlost vozíku s/bez nákladu Rádius otáčení Napětí baterie / jmenovitá kapacita K5
MV01 0,09/0,11/0,14 (t) 3620 (mm) 6 / 6,5 km/h 1260 (mm) 24 / 135 (V)/(Ah) o. kWh

Zvláštní výbava

Zvukové signály

Je možné slyšet tři různé signály: při spouštění plošiny, při couvání vozíku a při současném provádění obou činností.

Vyžádat nabídku