Používáte starou verzi webového prohlížeče. Pro využití veškerých funkcí webu aktualizujte svůj prohlížeč nebo použijte jiný.
 • 0 - 2000 (kg)
 • 0 - 125 (mm)

Nízkozdvižné paletové vozíky T14 – T20

Kompaktní přepravní pomocník

Maximální manévrovatelnost v nejtěsnějších prostorách

Nízkozdvižné paletové vozíky T14 – T20 jsou vzhledem ke své kompaktní konstrukci snadno a rychle manévrovatelné i v nejtěsnějších prostorách. Díky robustnímu podvozku a zesíleným vidlicím mohou vozíky – v závislosti na modelu – přepravovat až dvě tuny nákladu. Centrálně a nízko uložená oj zajišťuje vysokou obratnost vozíku. Volitelně dostupná funkce Safety Speed automaticky upraví rychlost podle úhlu náklonu oje. Elektrické paletové vozíky mohou být volitelně vybaveny lithium-iontovými bateriemi. Pro modely T14 a T16 jsou navíc k dispozici kompaktní Li-iontové baterie, díky kterým jsou tyto modely ideálními pomocníky v maloobchodě a při expedici zboží nákladními vozy ve městě. Ovládací prvky ergonomicky umístěné na hlavici oje umožňují pohodlnou a bezpečnou práci i v těch nejužších prostorách. Bohatá speciální výbava, jako jsou trojitá ložná kola pro mimořádně tichou jízdu, ochranná mřížka, úložný prostor a schránka A4, umožňuje přizpůsobit konfiguraci vozíku každému použití.

Vlastnosti

Bezpečnost

Konstrukce nízkozdvižného paletového vozíku T14 – T20 zvyšuje bezpečnost obsluhy. Nízký podvozek chrání nohy, zatímco dlouhá, nízko posazená oj zajišťuje, že si uživatel během jízdy neustále udržuje dostatečný odstup od vozíku. Ruce navíc chrání konzola nad ovládacími prvky. Pokud obsluha uvolní motýlkové ovládání nebo změní směr jízdy, vozík automaticky zabrzdí. Automatická parkovací brzda zabraňuje nechtěnému rozjetí na svahu. Pokud hrozí, že oj při manévrování přiskřípne obsluhu, nouzové vypínání na hlavici oje vozík automaticky zastaví.

 • Snížený podvozek pro ochranu nohou
 • Hluboko posazená oj s ochranou pro ruce
 • Automatická parkovací brzda
 • Nouzové vypínání na hlavici oje

Ergonomie

Nízkozdvižné paletové vozíky řady T14 – T20 jsou navrženy tak, aby byly pohodlné a uživatelsky přívětivé. Všechny spínače na ergonomické hlavici oje lze jednoduše ovládat oběma rukama a umožňují přesnou i pohodlnou manipulaci. Aby byla hluková zátěž pro obsluhu co nejnižší, jsou paletové vozíky optimalizovány pro nehlučnou jízdu. Multifunkční displej s počítadlem provozních hodin, plánem údržby, zobrazením chybových kódů a stavu nabití baterie poskytuje neustálý přehled o všech důležitých informacích, aniž by rozptyloval obsluhu. V závislosti na velikosti baterie nabízí kryt standardně úložný prostor pro pracovní pomůcky, jako je například psací podložka, role s fólií nebo skener zboží.

 • Snadno ovladatelná oj
 • Nehlučná jízda
 • Multifunkční displej
 • Spousta úložného prostoru

Manipulace

Silný elektromotor nabízí přesný a vysoký výkon v každé pracovní situaci. Volitelná funkce Safety Speed automaticky snižuje rychlost v závislosti na úhlu oje. To umožňuje bezpečný a pomalý provoz vozíku se svislou ojí ve stísněných prostorách. Díky zesilovacímu efektu má motor na nerovném a strmém terénu automaticky vyšší výkon. Nízký podvozek a zaoblený kryt baterie navíc zajišťují dobrý výhled na vidlice. Uživatelé si mohou vybrat z široké nabídky vidlic různých délek a přídavných zátěžových kol. Provedení s Li-iontovou baterií umožňuje dobíjet vozík podle potřeby.

 • Výkonný elektromotor
 • Funkce Safety Speed
 • Zesilovací efekt
 • Volitelná Li-iontová baterie

Servis

Robustní třífázový motor umožňuje dlouhé intervaly údržby. Automaticky nastavitelná řídicí kola, bezúdržbové komponenty s nízkým opotřebením a robustní kryty zajišťují dlouhou životnost, vysokou dostupnost a nízké servisní náklady. Pro rychlou a nekomplikovanou údržbu mají servisní technici přístup ke všem důležitým komponentám prostřednictvím předního servisního panelu. Centrální rozhraní propojuje všechny elektronické součásti vozíku prostřednictvím systému sběrnice CAN. To znamená, že všechny údaje o vozíku lze vyčíst na místě prostřednictvím notebooku. Díky volitelné jednotce pro přenos dat je možné diagnostikovat závady a aktualizovat software i na dálku.

 • Třífázový motor nenáročný na údržbu
 • Robustní konstrukce vozíku
 • Lehce přístupné servisní součásti
 • Systém sběrnice CAN
 • Volitelně dostupná jednotka pro přenos dat

Videa a obrázky

T14 - T20

Technické údaje

Model Nosnost / Náklad Zdvih Rychlost vozíku s/bez nákladu Rádius otáčení Napětí baterie / jmenovitá kapacita K5
T14 1,4 (t) 125 (mm) 6 / 6 km/h 1365 / 1437 (mm) 24 / 62 (125) (V)/(Ah) o. kWh
T16 1,6 (t) 125 (mm) 6 / 6 km/h 1438 / 1510 (mm) 24 / 150 (V)/(Ah) o. kWh
T18 1,8 (t) 125 (mm) 6 / 6 km/h 1438 / 1510 (mm) 24 / 150 (V)/(Ah) o. kWh
T20 2,0 (t) 125 (mm) 6 / 6 km/h 1510 / 1582 (mm) 24 / 250 (V)/(Ah) o. kWh

Zvláštní výbava

Samostatná, tandemová nebo trojitá zátěžová kola

Zátěžová kola lze zvolit tak, aby vyhovovala konkrétnímu použití. Čím více kol, tím tišší vozík.

K dispozici jsou různé délky a šířky vidlic

Alternativní vidlice

Délku a šířku vidlice lze nastavit podle oblasti použití. Na vyžádání je k dispozici označení pro snadnou manipulaci s paletami v příčném směru.

Integrovaná nabíječka pro Li-iontové i olověné baterie

Integrovaná nabíječka

Integrovaná nabíječka je k dispozici pro Li-iontové i olověné baterie.

Inteligentní nárazník

Inteligentní nárazník, který zaznamená i lehký kontakt nohou s vozidlem, chrání obsluhu i ve stísněných podmínkách.

Ochranná nákladní mříž poskytuje dodatečnou ochranu

Ochranná nákladní mříž

Ochranná nákladní mříž poskytuje řidiči dodatečnou ochranu tím, že zabraňuje sklouznutí vysokého nákladu dozadu.

Kryt baterie

Kryty baterií jsou dostupné v plastovém nebo ocelovém provedení a nabízejí další úložný prostor, např. pro psací podložky a skenery.

Vyžádat nabídku