Vychystávací vozík N20 LoL

Praktický zdvojený vychystávací vozík

Ergonomické vychystávání na dvou paletách

Vychystávací vozík N20 LoL od společnosti Linde Material Handling, který je vybaven dlouhými nákladními rameny a dodatečnou zvedací vidlicí, umožňuje nakládání dvou palet v jednom vychystávacím cyklu ve výšce, která šetří záda: Řidič nejprve v ergonomické výšce naplní první paletu, zatímco druhou upevnil ve svislé poloze k zadní části vidlice. Po naložení zboží na první paletu ji spustí na nákladní ramena a posune ji před vidlici. Poté řidič bez jakékoli námahy sklopí na horní vidlice druhou paletu a zahájí další objednávku – také ve výšce, která šetří záda. Vzhledem k umístění stanoviště řidiče před baterii může obsluha během jízdy sledovat okolí a včas reagovat na nebezpečné situace. Díky plně odpružené ovládací plošině je obsluha během jízdy optimálně chráněna proti otřesům a vibracím. Robustní ocelový nárazník na přední straně vychystávacího vozíku zajišťuje lepší ochranu rámu vozíku a ovládací plošiny.

Vlastnosti

Bezpečnost

Vychystávací vozík automaticky snižuje rychlost v zatáčkách a zvyšuje brzdnou sílu při těžkém nákladu. Ovládání zvedacího sloupu se nachází v zadní části vozíku, aby se zajistilo, že obsluha bude mít náklad na očích, než spustí vidlice dolů. Spouštění na nákladní ramena je regulováno, aby se zajistilo co nejměkčí dosednutí zboží. Vozík okamžitě zastaví, když zaregistruje neobsazené stanoviště řidiče nebo stisknutí tlačítka nouzového zastavení. O ještě lepší viditelnost v uličkách se mohou postarat volitelně dostupné přední LED reflektory a zařízení Linde BlueSpot™: Energeticky úsporná světla včas na vozík opticky upozorní. Díky umístění stanoviště řidiče před baterií má řidič optimální výhled na skladové prostředí. Robustní ocelový nárazník navíc chrání rám vozíku a ovládací plošinu.

 • Automatické přizpůsobení rychlosti v zatáčkách
 • Zvýšená brzdná síla při přepravě těžkého nákladu
 • Zpomalené spouštění na vidlice
 • Okamžité zastavení při neobsazeném stanovišti řidiče

Ergonomie

Vychystávací vozík N20 LoL zajišťuje efektivní tok materiálu: V případě potřeby může obsluha díky volitelnému zařízení Pallet Locking Device bezpečně vézt druhou paletu ve svislé poloze a bez zdržování začít s vychystáváním další objednávky. Díky konstrukci zvedacího sloupu řidič zvedá palety pomocí vidlice do výšky, která je pro něho optimální a snižuje fyzickou zátěž. Nízká nástupní výška 137 mm po obou stranách zajišťuje rychlé nastupování a vystupování. Při jízdě na krátké vzdálenosti může obsluha navíc svůj vozík pohodlně řídit pomocí volitelné funkce pro chůzi vedle vozíku. Odpružená ovládací plošina vyrovnává otřesy a nárazy během jízdy jak na volantu, tak na podlaze. Volitelně lze nastavit výšku volantu i opěradla se sklopným sedadlem. Stanoviště řidiče je navíc vybaveno odkládací plochou, držákem lahve a přihrádkou na dokumenty.

 • Nízký vstup po obou stranách
 • Oboustranné ovládání při chůzi vedle vozíku
 • Odpružená ovládací plošina

Manipulace

Vozík N20 LoL rychle dosahuje maximální rychlosti 12 km/h díky třífázovému motoru s výkonem 3 kW. S volitelnou lithium-iontovou baterií může řidič pohodlně využívat přestávky k mezinabíjení vychystávacího vozíku. Nastavitelný volant Linde nabízí intuitivní ovládání: Díky jasně uspořádaným ovládacím prvkům lze všechny funkce vozíku bezpečně ovládat i jednou rukou. Elektrické centrování řízení se snímači na podlaze navíc zaručuje spolehlivost na přepravních trasách. Výchozí zdvih usnadňuje přepravu při jízdě po rampách a nerovnostech.

 • Výkonný 3kW třífázový motor
 • Lithium-iontové baterie pro efektivní mezinabíjení (volitelné)
 • Elektrické centrování řízení

Servis

Náklady na údržbu vozíku N20 LoL jsou nízké, protože vozík dokáže pracovat zhruba 1 000 provozních hodin bez nutnosti servisní kontroly. Třífázová technologie je kompletně bezúdržbová. Díky připojení ke sběrnici CAN může technik všechny důležité servisní údaje načíst rychle a snadno. Přístup k technickým komponentám je zcela jednoduchý. Také kryty motoru a baterie lze otevřít bez problémů. Robustní ocelový nárazník chrání odpružené stanoviště řidiče a omezuje tak škody při najetí na překážku.

 • 1 000 provozních hodin bez potřeby servisní kontroly
 • Bezúdržbová třífázová technologie
 • Připojení ke sběrnici CAN
 • Snadno přístupné servisní součásti

Technické údaje

Model Nosnost / Náklad Zdvih Rychlost vozíku s/bez nákladu Rádius otáčení Napětí baterie / jmenovitá kapacita K5
N20 LoL 0,8 / 0,8/1,2 / 2,0 (t) 750 (mm) 10 / 12 km/h 3097 / 3169 (mm) 24 / 345/375 (V)/(Ah) o. kWh

Zvláštní výbava

Vychystávací vozíky N20 od společnosti Linde Material Handling s předním LED osvětlením

Přední LED reflektor

Reflektor je umístěn vpředu a vydává jasné světlo. Je odolný proti vodě a prachu.

Profil vidlice vychystávacího vozíku N20 od společnosti Linde Material Handling

Zpomalené spouštění

Pokud jsou vidlice plně naložené, sníží se rychlost spouštění. To nabízí dodatečnou ochranu před poškozením zboží.

Ochranná nákladní mříž pro vychystávací vozíky N20 od společnosti Linde Material Handling

Ochranná nákladní mříž

Dodatečnou ochranu pro řidiče i náklad nabízí ochranná nákladní mříž, kterou lze přizpůsobit výšce nákladu.

BlueSpot™ od společnosti Linde Material Handling pro vychystávací vozíky N20

Linde BlueSpot™

Výstražné zařízení Linde BlueSpot™ zvyšuje bezpečnost provozu, protože díky LED světlometu na sebe vysokozdvižný vozík upozorní i bez potřeby zvukových signálů.

Vychystávací vozíky N20 od společnosti Linde Material Handling s lithium-iontovou baterií

Lithium-iontová baterie

Díky inovativním lithium-iontovým bateriím od společnosti Linde jsou vozíky nabité za výrazně kratší dobu a během provozu umožňují mezinabíjení. Tím se zvyšuje dostupnost vozíků.

Tlačítka pro ovládání při chůzi vedle vozíku na vychystávacím vozíku N20 od společnosti Linde Material Handling

Tlačítka pro ovládání při chůzi vedle vozíku

Na zvedacím sloupu na obou stranách vozíku se nacházejí tlačítka, kterými řidič ovládá vychystávací vozík zvenku, když jde současně vedle něho.

Boční vyjmutí baterie u vychystávacího vozíku N20 od společnosti Linde Material Handling

Boční výměna baterie

Boční vyjmutí baterie s válečkovými ložisky umožňuje rychlou výměnu zejména při použití ve vícesměnném provozu.

Nárazník pro vychystávací vozíky N20 od společnosti Linde Material Handling

Nárazník

Nárazník omezuje otřesy v případě srážky a chrání tak řidiče, vozík i infrastrukturu, například regály.

Záznamy otřesových snímačů v softwaru správy vozového parku Linde connect

Monitorování nehod

Snímač otřesů zaznamenává veškeré otřesy, ať už jsou způsobeny chybou řízení, nerovností povrchu nebo nevhodným použitím vozíku. Vyhodnocení údajů prostřednictvím softwaru pro správu vozového parku poskytuje informace o příčinách poškození a nehod.

Kontrola přístupu pro vychystávací vozíky N20 od společnosti Linde Material Handling

Kontrola přístupu

Kontrola přístupu prostřednictvím systému pro správu vozového parku connect zajišťuje, aby vozíky používaly jen pověřené osoby. Řidič se musí před zahájením práce identifikovat pomocí PIN kódu nebo karty RFID.

Držák palet pro vychystávací vozíky N20 od společnosti Linde Material Handling

Držák palet

Držák je namontovaný na ochranné nákladní mříži a umožňuje bezpečnou svislou přepravu druhé palety, zatímco obsluha nakládá zboží na druhou paletu.

Vyžádat nabídku