Používáte starou verzi webového prohlížeče. Pro využití veškerých funkcí webu aktualizujte svůj prohlížeč nebo použijte jiný.
Co pro Vás umíme udělat?
Žena s vozíkem VNA pro velmi úzké uličky společnosti Linde

Naše společnost, Linde Material Handling Česká republika, je úspěšný dodavatel komplexních řešení skladů, včetně manipulační techniky, regálových systémů a automatizace, včetně robotických vozíků.

Intralogistickým projektům se dlouhodobě věnuje náš samostatný tým Linde řešení, který má nejenom potřebné zkušenosti, ale i potřebnou míru kreativity a svým zákazníkům předkládá varianty řešení s optimální návratností finančních prostředků. Sklady umíme nejenom navrhovat a dodávat, ale umíme pomoci i v případě, že stávající kapacita skladů nestačí.

Vozíky Linde jsou vyhledávané pro svou spolehlivost a nízké náklady na pohonné hmoty a energie. Právě otázkám Energy managementu se dlouhodobě věnujeme, jsme průkopníky v oblasti pohonu vozíků na alternativní paliva, v ČR jsme dodali mnoho aplikací vozíků na stlačený zemní plyn – CNG, včetně plnicích stanic. Pro zákazníky s elektrickými vozíky dodáváme moderní řešení vozíků s bateriemi Li-Ion a nejenom to. Dlouhodobě podporujeme zákazníky, kteří používají olověné baterie, baterie na hranici své životnosti úspěšně regenerujeme v našem Centru pro regenerace trakčních baterií.

Naše společnost je velmi aktivní v oblasti bezpečnosti provozu. Naše mateřská firma, Linde Material Handling GmbH, přinesla do reálné praxe mnoho unikátních a užitečných výrobků a služeb. Linde TruckSpot a BlueSpot™ varují chodce před blížícími se vozíky, Linde Safety Guard je zařízení, které umí varovat chodce ve skladu a řidiče vozíků před vzájemným přiblížením a mnoho řidičů vozíků již využívá unikátní Linde Safety Pilot, asistenční systém, který plní funkci elektronického diagramu nosnosti. Náš tým je již také doplněn specialisty a konzultanty, kteří se zaměřují na bezpečnost konkrétních provozů. Produkt Safety Scan je služba, která pomáhá zákazníkům odhalovat nebezpečná místa ve skladech a odstraňovat provozní slepotu v oblasti bezpečnosti provozu.

Můžeme pro vás nyní něco udělat? Chcete mít efektivnější skladování? Potřebujete rozšířit stávající sklady? Chcete spotřebovávat méně pohonných hmot? Chcete omezit nehody a poškození ve vašem provozu? Napište nám na linde@linde-mh.cz, volejte na 271 078 111.

Linde Material Handling Česká republika je součástí Linde Material Handling GmbH, která náleží do skupiny KION Group.