Používáte starou verzi webového prohlížeče. Pro využití veškerých funkcí webu aktualizujte svůj prohlížeč nebo použijte jiný.
Žena s vozíkem VNA pro velmi úzké uličky společnosti Linde
Co pro Vás umíme udělat?

Naše společnost, Linde Material Handling Česká republika, je úspěšný dodavatel komplexních řešení skladů, včetně manipulační techniky, regálových systémů a automatizace, včetně robotických vozíků.

Intralogistickým projektům se dlouhodobě věnuje náš samostatný tým Linde řešení, který má nejenom potřebné zkušenosti, ale i potřebnou míru kreativity a svým zákazníkům předkládá varianty řešení s optimální návratností finančních prostředků. Sklady umíme nejenom navrhovat a dodávat, ale umíme pomoci i v případě, že stávající kapacita skladů nestačí.

Vozíky Linde jsou vyhledávané pro svou spolehlivost a nízké náklady na pohonné hmoty a energie. Právě otázkám Energy managementu se dlouhodobě věnujeme, jsme průkopníky v oblasti pohonu vozíků na alternativní paliva, v ČR jsme dodali mnoho aplikací vozíků na stlačený zemní plyn – CNG, včetně plnicích stanic. Pro zákazníky s elektrickými vozíky dodáváme moderní řešení vozíků s bateriemi Li-Ion a nejenom to. Dlouhodobě podporujeme zákazníky, kteří používají olověné baterie, baterie na hranici své životnosti úspěšně regenerujeme v našem Centru pro regenerace trakčních baterií.

Naše společnost je velmi aktivní v oblasti bezpečnosti provozu. Naše mateřská firma, Linde Material Handling GmbH, přinesla do reálné praxe mnoho unikátních a užitečných výrobků a služeb. Linde TruckSpot a BlueSpot™ varují chodce před blížícími se vozíky, Linde Safety Guard je zařízení, které umí varovat chodce ve skladu a řidiče vozíků před vzájemným přiblížením a mnoho řidičů vozíků již využívá unikátní Linde Safety Pilot, asistenční systém, který plní funkci elektronického diagramu nosnosti. Náš tým je již také doplněn specialisty a konzultanty, kteří se zaměřují na bezpečnost konkrétních provozů. Produkt Safety Scan je služba, která pomáhá zákazníkům odhalovat nebezpečná místa ve skladech a odstraňovat provozní slepotu v oblasti bezpečnosti provozu.

Můžeme pro vás nyní něco udělat? Chcete mít efektivnější skladování? Potřebujete rozšířit stávající sklady? Chcete spotřebovávat méně pohonných hmot? Chcete omezit nehody a poškození ve vašem provozu? Napište nám na linde@linde-mh.cz, volejte na 271 078 111.

Linde Material Handling Česká republika je součástí Linde Material Handling GmbH, která náleží do skupiny KION Group.