Používáte starou verzi webového prohlížeče. Pro využití veškerých funkcí webu aktualizujte svůj prohlížeč nebo použijte jiný.
 • 0 - 2500 (kg)
 • 0 - 125 (mm)

Nízkozdvižné paletové vozíky T20–T25 AP N

Univerzální ergonomický vozík

Pohodlná a rychlá manipulace s paletami

Nízkozdvižný paletový vozík T20–T25 AP N od společnosti Linde Material Handling je vybaven sklopnou, plně odpruženou plošinou pro obsluhu. Na delších trasách se může obsluha pohodlně svézt na plošině rychlostí až 10 kilometrů za hodinu. Přitom ji chrání sklopná postranní ramena. Plošina navíc zaregistruje, že obsluha sestoupila, a v takovém případě vozík automaticky zastaví. V případě potřeby pracovník řídí vozík jako ručně vedený model. Vozík je vhodný také pro nakládku a vykládku: Díky úzkému podvozku, inovativním řídicím kolům a funkci mikropojezdu umožňuje tento nízkozdvižný paletový vozík přesné manévrování a nabízí optimální stabilitu. Pokud řidič uvolní motýlkové ovládání nebo změní směr, vozík automaticky zabrzdí. Při průjezdu zatáčkami omezuje rychlost. Tento nízkozdvižný paletový vozík je volitelně dostupný s alternativními délkami vidlic a funkcí Linde BlueSpot™.

Vlastnosti

Bezpečnost

Při jízdě stojí obsluha na plně odpružené plošině nízkozdvižného paletového vozíku T20–T25 AP N. Postranní ochranná zařízení zajišťují, že řidič zůstává během jízdy neustále uvnitř obrysů vozíku. Plošina funguje zároveň jako spínač mrtvého muže, a když obsluha sestoupí nebo spadne, vozík automaticky zabrzdí. Při průjezdu zatáčkami vozík automaticky snižuje rychlost. Aby se předešlo pádu nákladu, je možné volitelně doplnit opěrnou mříž nákladu. Zejména v silně frekventovaném skladovém prostředí přijde vhod volitelná funkceLinde BlueSpot™, která opticky upozorní na blížící se vozík prostřednictvím modrého bodu na podlaze.

 • Sklopná, plně odpružená plošina
 • Sklopná ochranná zařízení
 • Přizpůsobení rychlosti v zatáčkách
 • Volitelná opěrná mříž nákladu
 • Volitelná funkce BlueSpot™

Ergonomie

Obsluha může pohodlně stát na sklopné, plně odpružené plošině nebo může vozík používat jako ručně vedený model. Odpružení vyrovnává nárazy a nerovnosti při jízdě. Ergonomickou hlavici oje může obsluha ovládat volitelně pravou nebo levou rukou. Díky uživatelsky přívětivému multifunkčnímu displeji je řidič neustále informován o aktuálním stavu vozíku. Pracovní vybavení jako rukavice nebo balicí fólii je možné uložit pro prostorné přihrádky.

 • Sklopná, odpružená plošina pro obsluhu
 • Ergonomická hlavice oje
 • Uživatelsky přívětivý multifunkční displej
 • Prostorná odkládací přihrádka

Manipulace

Díky výkonnému 2,3kW třífázovému motoru dokáže vozík T20–T25 AP N zrychlit na maximální rychlost až 10 kilometrů za hodinu. Obsluha má přitom možnost sklopit plně odpruženou plošinu a ve stoje se vézt. Díky úzké konstrukci je tento nízkozdvižný paletový vozík ideálním řešením pro těsné nebo vysoce frekventované skladové plochy. Inovativní řídicí kola a funkce mikropojezdu usnadňují přesné manévrování a nabízejí optimální trakci a stabilitu při manipulaci s nákladem.

 • Výkonný 2,3kW třífázový motor
 • Úzký podvozek
 • Inovativní řídicí kola
 • Funkce mikropojezdu

Servis

Nízkozdvižný paletový vozík T20–T25 AP N se díky svému bezúdržbovému třífázovému pohonu a vysoce odolné konstrukci vyznačuje dlouhou provozní životností s nízkými servisními náklady. Všechny vnitřní součásti jsou dobře přístupné a přehledně uspořádané. Servisní technik přečte údaje o vozíku pohodlně a spolehlivě prostřednictvím připojení ke sběrnici CAN.

 • Bezúdržbový motor
 • Robustní konstrukce
 • Dobře přístupné součásti
 • Připojení ke sběrnici CAN

Technické údaje

Model Nosnost / Náklad Zdvih Rychlost vozíku s/bez nákladu Rádius otáčení Napětí baterie / jmenovitá kapacita K5
T20AP 2,0 (t) 125 (mm) 10 / 10 km/h 1733 / 2095 (mm) 24 / 345/375 (V)/(Ah) o. kWh
T25AP 2,5 (t) 125 (mm) 10 / 10 km/h 1733 / 2095 (mm) 24 / 345/375 (V)/(Ah) o. kWh

Zvláštní výbava

Různé velikosti vidlic od společnosti Linde Material Handling

Velikost vidlice

Společnost Linde nabízí pro vozíky T20–T25 AP N různé vidlice s různými délkami a šířkami.

Ochranná nákladní mříž

Mříž stabilizuje náklad a zabraňuje tomu, aby paleta začala sklouzávat.

Systém Linde BlueSpot™ od společnosti Linde Material Handling zvyšuje bezpečnost provozu.

BlueSpot™

Výstražné zařízeníLinde BlueSpot™zvyšuje bezpečnost provozu, protože díky LED světlometu je vozík viditelný bez nutnosti zvukové signalizace.

LED pracovní světlomety od společnosti Linde Material Handling

Přední LED světlomety

Oba světlomety jsou umístěny vpředu a vydávají jasné světlo. Jsou odolné proti vodě i prachu.

Lithium-iontová baterie od společnosti Linde Material Handling

Lithium-iontová technologie

Díky inovativním lithium-iontovým bateriím od společnosti Linde je možné vozíky dobít za výrazně kratší dobu a během provozu je lze mezidobíjet.

Držáky pro nízkozdvižné paletové vozíky od společnosti Linde Material Handling

Držáky pro příslušenství

Stanoviště řidiče lze přizpůsobit speciálním požadavkům obsluhy pomocí řady držáků pro upevnění pracovních materiálů, např. psacích podložek, skenerů a rolí s fólií.

Hydraulická podpěrná kola od společnosti Linde Material Handling

Hydraulická podpěrná kola

Hydraulická podpěrná kola zajišťují optimální poměr stability a trakce pro neustálý kontakt se zemí.

Vyžádat nabídku